TMSF bir şirketi daha satışa çıkardı! TMSF, Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik AŞ'yi satıyor

TMSF yönetiminde bulunan bir şirket daha satışa çıkarıldı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre TMSF, Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik AŞ'yi 47.4 milyon liraya satışa çıkardı. İhale 12 Ocak'ta yapılacak.

TMSF bir şirketi daha satışa çıkardı! TMSF, Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik AŞ'yi satıyor
14 Aralık 2021 - 09:15


Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yönetimindeki Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik AŞ’yi 47.4 milyon liraya satışa çıkardı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda şu detaylara yer verildi:
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (“Fon”) Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik AŞ ile Agas Teknoloji Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ'ye ait mal ve varlıklar ile sözleşmelerden Fon Kurulu Kararı ile oluşturulan ve satışına karar verilen “Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü” satışa çıkarılmıştır.

“Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü”, “Şartname” ekinde detay bilgileri belirtilen mal ve varlıklar ile sözleşmelerden oluşmaktadır.

MUHAMMEN BEDEL
“Isystems Petrol ve Doğalgaz Mühendislik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü”nün muhammen bedeli 47.400.000.- (kırkyedimilyondörtyüzbin) TL'dir. 12 Ocak’ta yapılacak ihaleye 11 Ocak 2022 gününe kadar teklif verilebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum