'Felaket Kız' ve 'Yan bakan Chloe'nin şimdiki halleri bambaşka!

Annesine 2013 yılında arabada verdiği tepkiyle internette fenomen olan ve "Yan bakan Chloe" olarak bilinen Chloe Clem, viral fotoğrafını NFT olarak satışa çıkardı. Yine 'Felaket Kız' olarak tanınan Zoe Roth, Nisan ayından fotoğrafını NFT'ye çevirip satarak 430 bin dolar kazanmıştı. İki fenomenin günümüzdeki halleri ise bambaşka. İşte detaylar...

'Felaket Kız' ve 'Yan bakan Chloe'nin şimdiki halleri bambaşka!
23 Eylül 2021 - 11:23

İki yaşında olduğu 2013'te annesine arabanın arkasından verdiği tepkiyle internette fenomen olan Chloe Clem, viral fotoğrafını NFT olarak satışa çıkardı.

Chloe, 2013 yılında annesi Katie Clem'in sosyal medyaya yüklediği videodaki 'yan bakışıyla' viral olmuştu. Videoda anneleri, arka koltukta oturan Chloe ile kardeşi Lilly'ye onları Disneyland’e götüreceğinin haberini veriyordu. Lilly mutluluktan ağlamaya başlarken, bu haberden pek memnun görünmeyen Chloe'nin 'yan yan' baktığı endişeli yüz ifadesi dikkat çekmişti.

İşte Chloe'nin fenomen fotoğrafı ve şimdiki hali:'FELAKET KIZ' 430 BİN DOLARA SATILMIŞTI
2005 yılında, itfaiyeciler tarafından mahallede ev yangınının söndürüldüğü sırada babası tarafından çekilen fotoğrafla fenomen olan Zoe Ruth'un viral fotoğrafı NFT olarak yaklaşık 430 bin dolara değere satılmıştı.

İtfaiyenin yangını söndürdüğü sırada çekilen resimde Ruth ''uğursuz kız'' imajıyla ve fotoğraftaki sinsi gülümsemesiyle viral haline gelmişti. Ruth, fotoğraf çekildiği esnada 4 yaşındaydı. Şimdi 21 yaşında olan genç kızın fenomen fotoğrafı ve şimdiki hali şöyle;


YORUMLAR

  • 0 Yorum