Esra Erol'da akılalmaz olay: TikTok'ta en çok hediye atana karısını gösteriyordu!

Televizyonlardaki sabah kuşağı programlarında akılalmaz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Esra Erol'da gündeme gelen Fatma ile Ahmet olayında şok bir olay yaşandı. Bir izleyici, Ahmet Kaymaz isimli şahsın, TikTok'ta en çok hediye atan kişiye eşi Fatma Kaymaz'ı gösterme vaadinde bulunduğunu söyledi. Ahmet Kaymaz da izleyiciden gelen bu iddiayı doğruladı.

Esra Erol'da akılalmaz olay: TikTok'ta en çok hediye atana karısını gösteriyordu!
29 Eylül 2021 - 10:31 - Güncelleme: 29 Eylül 2021 - 10:46
ATV'de yayınlanan Esra Erol'da adlı programda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Ahmet ve Fatma çiftine ilişkin olayda skandal bir gerçek ortaya çıktı. Canlı yayına bağlanan bir izleyici, Ahmet Kaymaz'ın TikTok'ta en çok hediye gönderen kişiye eşi Fatma Kaymaz'ı gösterme vaadinde bulunduğunu söyledi. İzleyicinin bu sözlerini Ahmet Kaymaz da doğruladı.

Fatma Kaymaz isimli zihinsel engelli genç, Kocaeli'de kaldığı yurttan Zonguldak'a giderek Ahmet Kaymaz isimli biri ile evlendi. Ancak çiftin evliliklerinin, Fatma'nın 4 bin liralık maaşı olduğu için gerçekleştiği iddia edildi.

"KIZIMI KAÇIRIP, RESMİ NİKAH KIYDI"
Geçtiğimiz günlerde canlı yayına Sakarya'dan katılan Melahat Oruç, 19 yaşındaki zihinsel engelli kızı Fatma'nın, Ahmet Kaymaz isimli genç tarafından kaçırıldığını anlattı. Anne Oruç, "Kızım Kocaeli'nde yurtta kalıyordu. Ahmet Kaymaz isimli bir adam kızımı Zonguldak'a kaçırıp, resmi nikâh kıydı. Kızımın yüzde 45 engeli var.

"KIZIMLA MAAŞI YÜZÜNDEN EVLENDİ"
Bir evlilik yürütecek durumu yok. Kızım 4 bin lira maaş alıyor. Maaşı yüzünden evlendi. Adamın çocuğu var, bir de hanımı var, beraber yaşıyorlar" açıklamasını yaptı. Bu sözler milyonları şoka uğrattı. Cuma günkü yayında genç kız, annesine saldırdı. Dünkü yayında ise yaşananlardan dolayı pişman olduğunu ifade eden Fatma Kaymaz, annesine sarıldı. Bu sırada anne Melahat Oruç'un konuşmaları da izleyenleri duygulandırdı.

"ANNEMLE BARIŞMAYI DÜŞÜNMÜYORDUM"
Kızının kendisine döneceğine dair inancı artan anne, Ahmet Kaymaz'ın sözüyle şoke oldu. Ahmet Kaymaz, "Fatma'yı annesiyle barışmaya ben zorladım" diye konuştu. Resmi nikahlı eşinin sözlerini doğrulayan Fatma Kaymaz ise "Ahmet istemese annemle barışmayı düşünmüyordum" ifadelerini kullandı.

"HEDİYE GÖNDERENE KARISINI..."
Bu sırada canlı yayına bağlanan bir izleyici, herkesi şoke eden bir iddia ortaya attı. Esra Erol'da izleyicisi, "TikTok canlı yayınında sadece Ahmet konuşuyordu ve sürekli en fazla hediyeyi gönderene Fatma'yı göstereceğini söylüyordu. Bunu yapmanın ne anlama geldiğini herkes biliyor" ifadelerini kullandı.

OLAYI DOĞRULADI
Ahmet Kaymaz da izleyiciden gelen bu iddiayı doğruladı. Avukat Hülya Kuran ise "Ahmet için hırsızlık bile yaparım" sözlerini kullanan Fatma Kaymaz'la ilgili annesinin yapabileceği en önemli şeyin resmi kurumlara müracaat olduğunu belirtti. Kuran ayrıca evliliğin doğru temellere dayanmadığını vurguladı.
   

YORUMLAR

  • 0 Yorum