Eski Galatasaraylı Felipe Melo maça çıkarsa tutuklanabilir!

Uruguay'da Libertadores Kupası finaline çıkacak olan Palmeiras'ın kaptanı eski Galatasaraylı Felipe Melo sıkıntısı yaşanıyor. Uruguay'da hakkında tutuklama kararı olan Melo, bu maç için ülkeye girmesi halinde maça çıkmadan tutuklanabilir. Palmeiraslı yöneticiler, bu krizi çözmek için çalışıyor.

Eski Galatasaraylı Felipe Melo maça çıkarsa tutuklanabilir!
08 Ekim 2021 - 10:32

Libertadores Kupası'nda Flamengo ile final oynayacak olan Palmeiras'ın kaptanı Felipe Melo, maçın oynanacağı Uruguay'da hakkında tutuklama kararı olması nedeniyle maçı kaçırabilir. Melo, maça çıkmak isterse tutuklanma tehlikesiyle karşı karşıya.

Milliyet'te yer alan habere göre, 2017'deki Penarol - Palmeiras maçında rakibine yumruk atan Melo hakkında ifade vermeden ülkesine döndüğü için tutuklama kararı çıkartılmıştı. Yaşanan kavgada sorgulanamayan tek kişinin Melo olması nedeniyle dava kapatılamadı. Melo, ülkeye girdiği anda polis tarafından sorguya çekilecek.

YÖNETİCİLER DEVREDE
Palmeiras'ın yöneticileri, 27 Kasım'daki finalde kaptanın sahada olması için uğraş veriyor.

NE OLMUŞTU?
27 Nisan 2017'de Libertadores Kupası 5. Grup maçında oynanan Penarol - Palmeiras karşılaşması 3-2 Brezilya ekibinin üstünlüğüyle tamamlanmıştı. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte iki takım oyuncuları birbirine girdiği olaylar yaşanmıştı. Yaşanan olaylarda Penarollü oyuncular Felipe Melo'nun üzerine gelince Brezilyalı oyuncu, rakibi olan bir futbolcuya yumruk atmış ve olaylar büyümeden güvenlik güçleri sahaya girmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum