Eski Fenerbahçeli Gregory van der Wiel: Aziz Yıldırım tarafından tehdit edildim!

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Gregory van der Wiel, ilk yılında sarı-lacivertli kulüpten ayrılmak istediğini ancak başkan tarafından tehdit edildiğini öne sürdü.

Eski Fenerbahçeli Gregory van der Wiel: Aziz Yıldırım tarafından tehdit edildim!
08 Ekim 2021 - 10:21

Fenerbahçe'nin Hollandalı eski futbolcusu Gregory van der Wiel, katıldığı bir programda sarı-lacivertli ekipten ayrılığını değerlendirdi ve çarpıcı bir iddiada bulundu.

"BAŞKAN TARAFINDAN TEHDİT EDİLDİM"
CONVO Talkshow adlı bir YouTube kanalına konuşan Van der Wiel, "Fenerbahçe'deki ilk yılımın ardından ayrılmak istedim. Eşim hamileydi. Başkan tarafından tehdit edildim. Kelimenin tam anlamıyla hayatımı riske ederek oradan ayrılmak zorunda kaldım" ifadelerini kullandı.

Ntvspor'un haberine göre; Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Ajax'a dönmeyi umduğunu belirten Van der Wiel, "Amsterdam'a gitmek istedim. Küçük çocuğumuz orada doğsun diye dönmek istedim. Bonservissiz transfer edilebilirdim ama ne yazık ki ilgi yoktu" dedi.

Gregory van der Wiel, 2016 yazında PSG'den Fenerbahçe'ye transfer olmuş ve sarı-lacivertli formayla 17 maçta görev yapmıştı. Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Cagliari ve Toronto FC formaları giyen Wiel, 2018'de 30 yaşındayken kariyerine son verdi.

Ajax altyapısında yetişen Hollandalı sağ bek ülkesinin formasını da 46 kez giymişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum