Erdoğan, "Fiyatlar gayet uygun" dediği market alışverişine 1002 lira ödemiş!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fiyatları gayet uygun" dediği marketten yaptığı alışverişe 1002 lira ödedi. Erdoğan'ın alışverişinde temel gıdaların yer almadığı görüldü.

Erdoğan, "Fiyatlar gayet uygun" dediği market alışverişine 1002 lira ödemiş!
05 Ekim 2021 - 09:00

Eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, torunu Canan Aybüke ve kameralarla alışverişe giden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın ödediği ücret dudak uçuklattı. Erdoğan, "Fiyatları gayet uygun" dediği marketten yaptığı alışverişe 1002 lira ödedi.

Erdoğan, iki alışveriş arabasını gevrek, kuru meyve, bisküvi, gofret ve meyve suyu gibi ürünlerle doldururken, sepette et, süt, peynir, bakliyat ve yağ gibi temel gıdaların bulunmadığı görüldü.

Erdoğan, iki yıl önceki alışverişinde sadece bisküvi, gofret gibi atıştırmalıklar alırken, bu kez iki alışveriş arabasını doldurdu. Kurutulmuş meyveler, mantı, gevrek, kuruyemiş, şalgam ve meyve suları, çikolata, bisküvi, kurabiye, gofret ve cips alan Erdoğan'ın alışverişinin toplam tutarı da ortaya çıktı.

Sözcü'den İsmail Şahin'in haberine göre; Erdoğan ailesinin kasadayken çekilen görüntülerinde yapılan incelemeye göre 1002 lira 47 kuruş tutan alışverişin ödemesini Cumhurbaşkanı Erdoğan cüzdanından çıkardığı nakit para ile ödedi. Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasının kasiyeri Erdoğan'a 7.5 lira para üstü verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum