Emre Aşık ölümden döndü

Son dönemde Yağmur Sarnıç ile olan olaylı boşanma ve velayet davaları nedeniyle gündemden düşmeyen eski futbolcu Emre Aşık, ölümden döndü. Motosikletiyle otomobile çarpan Aşık, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Emre Aşık ölümden döndü
18 Ekim 2021 - 11:09

Eski eşi Yağmur Sarnıç'ın kiralık katil tutarak kendisini öldürtmek istediği iddialarıyla gündeme gelen eski futbolcu Emre Aşık ölümden döndü. Aşık, geçtiğimiz günlerde İstinye Park yakınlarında motosikletiyle otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan Aşık, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Sabah'ta yer alan habere göre; İstinye Park AVM yakınlarındaki trafik ışıklarında beklemeye başlayan Aşık, yeşil ışık yandığında hareket etmek istedi. İddiaya göre, bu sırada yan yönden gelen bir araçla çarpışan Aşık, çarpmanın etkisi ile motosikletinden savruldu ve ayağından yaralandı. Diğer aracın sürücüsünün de özel bir televizyon kanalında şoför olduğu belirtildi.

TEDAVİ ALTINA ALINDI
Şoför, 112 acil yardım hattını arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince ünlü futbolcuyu Baltalimanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Emre Aşık tedavi altına alındı. İki kazazede, birbirlerinden şikayetçi olmadı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum