Ece Seçkin, kıyafet eleştirilerine isyan etti: Burası demokratik bir ülke, artık midem bulandı

Şarkıcı Ece Seçkin, kıyafetlerine yönelik gelen eleştirilere isyan etti. Seçkin, "Burası demokratik bir ülke. Ben de dekolte giyiyorum giyeni de destekliyorum. Çizgiyi aştı yorumlar. Midem bulandı" dedi.

Ece Seçkin, kıyafet eleştirilerine isyan etti: Burası demokratik bir ülke, artık midem bulandı
03 Mayıs 2022 - 09:40


Şarkıcı Ece Seçkin, önceki gün İstanbul Bebek'te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Seçkin, son dönemdeki kıyafet tartışmalarına ilişkin sert konuştu.

Seçkin, "Ben de dekolte giyiyorum giyeni de destekliyorum. Çizgiyi aştı yorumlar. Midem bulandı" dedi.

Seçkin şöyle konuştu:
"Alişan'ın haberini okudum. Çok doğru söylemiş. Burası demokratik bir ülke. Herkes istediğini giyebilir. O kadar uzun zamandır bunu konuşuyoruz ki artık konu değişik yerlere gitmeye başladı. Ben de dekolte giyiyorum giyeni de destekliyorum. Çizgiyi aştı yorumlar. Midem bulandı. Eleştiren kişilere de saygı duyuyorum kimisi anne ben anne olmadığım için o gözle bakamıyorum belki ama izletme o zaman. Bu konunun özeti şu kim ne giyiyorsa giysin kim kimin konserine gitmek istiyorsa gitsin. Kimseye zorla bir şey izletmiyoruz."

"ÇOK TALİHSİZ AÇIKLAMALAR"
Muhabirlerin, "Dekolteyi eleştiren kişiler ile aynı projede yer alır mısınız?" sorusuna güzel şarkıcı, "Neden olmayayım! Politik olmak için söylemiyorum bunu. Onun görüşüne de saygı duyuyorum ama et parçası falan bunlar çok ayıp, çok tatsız ve çok talihsiz açıklamalar" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum