Deniz Akkaya tahliye oldu: Selin Ciğerci'ye artık Okan diyeceğim!

Deniz Akkaya, sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin kendisi hakkında aldırdığı tedbir kararını ihlal ettiği gerekçesiyle üç gün zorlama hapse çarptırılmıştı. Akkaya, bugün tahliye oldu.

Deniz Akkaya tahliye oldu: Selin Ciğerci'ye artık Okan diyeceğim!
26 Ağustos 2021 - 14:15

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin hakkında aldırdığı tedbir kararını ihlal ettiği için üç gün zorlama hapsi cezasına çarptırılan eski manken Deniz Akkaya, bugün tahliye oldu.

Tek kişilik hücrede üç gün hapis yatan Akkatya, cezaevi çıkışında "Gayet paşalar gibi yattık çıktık" açıklamasında bulundu.

"SELİN CİĞERCİ'YE OKAN DİYECEĞİM"
Selin Ciğerci'ye sert sözlerle yüklenen Akkaya, şu açıklamalarda bulundu;
"Takma ismiyle Selin Ciğerci, gerçek ismi Okan olan bir şahıs pedofili suçuyla özellikle yargılanmak üzere mahkemesi başlayacak kişi ki bunlar hep takma isimler kullanıyorlar. Ben bu kişiye konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan çünkü.

Ben hapisteyken konuşamamam için bir tedbir kararı aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme böyle saçma bir olayın mümkün olmadığını söyledikleri için mahkemeler bu konuşmamda hiçbir sakınca görmediklerini söylemişler. Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı'ndan Londra'ya uzanan 'Cinderella' hikâyesinde, FETÖ ile ilişkileri olan herkesi şikayet ettikten sonra, naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim"
 

"Gayet paşalar gibi yattık çıktık" diyen Akkaya, "Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. Zaten savcılıkta da bu FETÖ ilişkileri ile ilgili biz randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için zaten tedbir aldırmış" şeklinde konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum