Deniz Akkaya, Selin Ciğerci hakkında "FETÖ bağlantılı" diyerek dilekçe verdi!

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Deniz Akkaya, Selin Ciğerci hakkında "FETÖ bağlantısı var" diyerek savcılığa dilekçe verdi. Akkaya, dilekçenin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Deniz Akkaya, Selin Ciğerci hakkında "FETÖ bağlantılı" diyerek dilekçe verdi!
17 Eylül 2021 - 09:56

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Deniz Akkaya, Instagram hesabından Selin Ciğerci hakkında FETÖ bağlantısı iddiası ile savcılığa dilekçe verdiğini açıkladı.

Akkaya, Ciğerci'nin boşanma davasının tek bir olaya hizmet ettiğini belirterek, "Şu ana kadar söylediğim her şey gerçekleşti. Geriye ne kaldı? FETÖ bağlantılı isimleri değil mi?" ifadelerini kullandı.

Akkaya ayrıca, paylaşımında, "Hasan Okan Selin Ciğerci için FETÖ terör örgütü ile ilgili bağlantıları ve Londra üzerinden götürdükleri ilişkilerini bugün savcılığa giderek şikayette bulundum. Ne dediysek o" dedi.

Akkaya, olayla ilgili ayrıntıları yarın canlı yayında açıklayacağını söyledi.

NE OLMUŞTU?
Akkaya, Türkiye'de yasaların taşıyıcı anne yöntemiyle ebeveyn olmaya izin vermediğini ve Ciğerci'nin ailevi değerleri ticaret için kullanmaya çalıştığını öne sürdüğü için ikili mahkemelik olmuştu. 


Selin Ciğerci, 3 ay uzaklaştırma kararı aldırmış fakat Akkaya bu karara uymadığı için 3 gün zorlama hapis cezası almıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum