CZN Burak'ın sağlık durumuyla ilgili ablasından açıklama, hastanelik olmuştu

CZN Burak, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Bir dizi ameliyat geçiren sosyal medya fenomeni aşçının ablasından açıklama geldi.

CZN Burak'ın sağlık durumuyla ilgili ablasından açıklama, hastanelik olmuştu
13 Kasım 2021 - 23:53

osyal medya fenomeni CZN Burak'ın sağlık durumu nasıl? Sağlık durumu merak edilen CZN Burak'ın ablası, ünlü fenomenin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. İşte detaylar...

Gerçek ismi Burak Özdemir olan, sosyal medyada CZN Burak olarak tanınan ünlü şef ve sosyal medya fenomeni, sevenlerini korkuttu. Hastane odasından bir paylaşımda bulunan CZN Burak operasyon geçirdiğini söyledi.

Sosyal medyanın tanınmış isimlerinden, ünlü şef ve restoran zincirini sahibi 27 yaşındaki CZN Burak üst üste operasyon geçirdi. Sosyal medyada paylaştığı yemek videolarıyla viral olan, devasa yemekler yapan, Dubai'deki restoranlarında dünyaca ünlü isimleri ağırlayan Burak Özdemir hastanelik oldu.

ABLASINDAN AÇIKLAMA GELDİ
29,4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından hastane odasından bir paylaşım yapan Özdemir, ameliyat olduğunu duyurarak ''Ufak bir ameliyat geçirdim. Birbirinden güzel iyi dilekleriniz için Allah razı olsun çok teşekkür ederim.'' açıklamasında bulundu.

Neden operasyon geçirdiği henüz bilinmeyen ve sağlık durumu merak konusu olan CZN Burak'ın ablası ise, kardeşinin ikinci bir operasyon geçirdiğini belirterek Instagram hesabından kendisine çok sayıda mesaj ve geçmiş olsun dileklerinin gelmesi üzerine şu açıklamayı yaptı:

İstanbul'daki özel bir hastanede ameliyat olan Özdemir'in bir süre daha tedbir amaçlı hastanede kalacağı ve sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi. 


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum