Cristiano Ronaldo'ya dolandırıcılık şoku!

Mancester United forması giyen Ronaldo, seyahat acentası şirketindeki bir görevli tarafından dolandırıldı.

Cristiano Ronaldo'ya dolandırıcılık şoku!
21 Eylül 2021 - 13:38

Transfer döneminde eski takımı Mancester United'a dönmesiyle ses getiren Cristiano Ronaldo, weyahat acentası şirketindeki bir görevli tarafından 288 bin euro dolandırıldı.

Goastar adındaki acentada çalışan görevli Ronaldo'nun kredi kartı şifrelerini biliyordu ve 288 bin euro'yu zimmetine geçirdi. Görevli Maria Silva, bu süreçte 200 seyahat ayarladı ve bu seyahatlarin masraflarını Ronaldo'nun kredi kartlarından karşıladı.

NANİ VE JORGE MENDES'İ DE DOLANDIRMIŞ
Jornal de Noticias'dan aktaran Spor Arena'nın haberine  göre; Christiano Ronaldo bu dava nedeniyle Portekiz'e özel jetle giderek gizlice ifade verdi. Silva'nın da daha önce, Nani, Manuel Fernandes ve Jorge Mendes'i dolandırdığı ve 350 bin euro elde ettiği belirtildi. Bundan ötürü 4 yıl ceza aldığı bildirildi.

Silva, birçok futbolcunun özel uçuşlarını ayarlıyordu ve konumundan ötürü de kredi kartı bilgilerine rahatça erişiyordu. Kredi kartlarından yapılan küçük harcamalar daha sonra Maria Silva'nın hesabına aktarılıyordu. Açığı kapatabilmek için de hayali seyahatler düzenliyordu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum