CHP'den tepki: Erdoğan'ın yaptığı zam değil zulümdür

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, yeni yılın ilk gününde peş peşe gelen zamlara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

CHP'den tepki: Erdoğan'ın yaptığı zam değil zulümdür
01 Ocak 2022 - 13:25

Türkiye, 2022 yılına zamlarla uyandı. Doğalgaz ve elektriğe rekor zamlar geldi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak zamlara tepki gösterdi.

Öztrak,"Erdoğan’ın yaptığı zam değil zulümdür. Siyasi eşkıyalığın dik alasıdır" dedi.

Öztrak’ın paylaşımı şu şekilde:
"Erdoğan Şahsım Yönetimi, hem de yeni yıla girerken, milleti ZAM sağanağıyla ezdi. Milletin alın terine, emeğine, cüzdanına yeni bir gece yarısı kumpası düzenledi. Erdoğan’ın yaptığı ZAM değil, ZULÜMDÜR; “SİYASİ EŞKIYALIĞIN” dik alasıdır.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    2 hafta önce
    Zincire vurulmuş bir ülke, ağızlara zincir vurulmuş, vicdanlara zincir vurulmuş, beyinlere zincir vurulmuş, akıllara zincir vurulmuş, uzmanlara zincir vurulmuş, kurumlara zincir vurulmuş sahipsiz bir ülke. Tüm bunlara se çıkarmayan bir Millet. Herkes Erdoğan ile birlikte cehenneme gitmek için hazır ve nazır. Allah akıl nimetini dağıtırken bu Millet arka sıralarda kalmış Allah'ın Akıl nimetinden yoksun kalmış. ''Hem Allah'ın (akıl ve irade vermek suretiyle gerçekleşen) izni olmasaydı, hiçbir insan imana eremezdi! Ve O aklını kullanmayanları pisliğe mahkum eder! (Yunus 100)