Cem Küçük maaşına yapılan zammı açıkladı, patronlarına teşekkür etti

AKP'ye yakın Türkiye gazetesinde yazan Cem Küçük, maaşına yapılan zam oranını canlı yayında açıkladı. Küçük, "Buradan patronlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Cem Küçük maaşına yapılan zammı açıkladı, patronlarına teşekkür etti
12 Ocak 2022 - 16:06

Habertürk TV'de Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net programında açıklamalarda bulunan Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, aldıkları zam oranını açıkladı.

Ekonominin tartışıldığı yayında Küçük, çalıştığı kurumdan yüzde 35-40 oranında zam aldıklarını belirterek  “Herkes iş yerinde memnun. Buradan patronlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Cem Küçük şunları söyledi:
"Özel sektör maaşları düşük demiştim. Medyada ve benzeri yerde, bazı... İş yerleri Allah var iyi zamlar yapıyorlar. Ben kendi çalıştığım kurumda... TGRT ailesine teşekkür ediyorum, yüzde 35-40 arasında zamlar yapıldı. Arkadaşlar memnun. Ben de buradan patronlarımıza teşekkür ediyorum. Çok olumlu iş yaptılar. Herkes iş yerinde memnun. Başka bir yayın grubu yine iyi bir zam yapılmış. Benzer oranda. Oradaki arkadaşlar da söylüyor."

KENDİ KURUMUNA DA SİNYAL VERDİ
Habertürk sunucusu Kübra Par ise Cem Küçük'ün açıklamalarına gülümseyerek; "İnşallah. Kameraman arkadaşlar şuan arkadan size gülümsüyor" diyerek CİNER grubuna sinyal çaktı.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ayhan Özdere
    4 gün önce
    Ne güzel. Hükümetin emeklilere yaptığı zam için de bir çift söz bekleriz.