Burcu Esmersoy vasiyetini açıkladı: Tüm servetini üvey kız kardeşine ve yardım kuruluşlarına bağışlıyor

Kendisinden 15 yaş küçük olan Nazım Akmandil ile aşk yaşayan sunucu Burcu Esmersoy, verdiği bir röportajda vasiyetini hazırladığını açıkladı. Esmersoy, "Her şeyimi yardım kuruluşlarına ve üvey kız kardeşime bağışlıyorum" dedi.

Burcu Esmersoy vasiyetini açıkladı: Tüm servetini üvey kız kardeşine ve yardım kuruluşlarına bağışlıyor
03 Ocak 2022 - 13:18
Berk Suyabatmaz ile 2019 yılında boşanan Burcu Esmersoy, Nazım Akmandil aşk yaşamaya başladı. Sık sık sevgilisiyle görüntülenen ve çocuk istediğini dile getiren Esmersoy, Pazar Postası'na açıklamalarda bulundu.

2022 yılından beklentilerini söyleyen Esmersoy, "Beklenti değil ama daha iyi bir yıl olsun. Çünkü bir senenin hep altı ayı iyi altı ayı kötü geçer. Bundan önceki yıllarda da öyle oldu. Pandemiden sonra da bundan emin oldum. İnsan enerjisi de önemli bu noktada, yüksek tutalım. Ülkenin genelinde sıkıntı olmadığı, pandeminin hafifleyeceği güzel bir yıl olsun" dedi.

"TÜRK LİRASINDAYIM"
"Türkiye'deki ekonomik dalgalanma sizi de etkiledi mi?" sorusu üzerine konuşan Esmersoy, "Bu konuda dünyanın en komik hikayesine sahibim. Benim finans işinde çalışan çok başarılı bir arkadaşım var. Yıllar önce onların bahçesindeyiz. Arkadaşım Seda, 'Burcu dolar çıkacak, dolara yatırım yap' dedi. O zamanlar dolar 2,56 filandı… Bankacımı arayıp fikrini sordum. 'Ya boşver' dedi. O günden bugüne dolar alamadım gitti. Ben eski kafalıyım. Bize hep 'Evin olsun' diye öğretildi. Şükür geleceğimi garanti altına alacak bir yatırımım var. Türk lirasındayım ve kafamı dolar konusunda yormuyorum" dedi.

"VASİYETİMİ HAZIRLADIM"
Esmersoy, "Vasiyetiniz var mı?" sorusu üzerine de sözlerini şöyle tamamladı: "Hazırladım bile... Her şeyimi yardım kuruluşlarına ve üvey kız kardeşime bağışlıyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum