Burak Elmas'tan kulüp personeline zam müjdesi!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, kulüp personellerine mail atarak maaşlarına zam yapıldığını belirtti. Elmas, Ekim ayı maaşlarının zamlı olarak yatacağını duyurdu.

Burak Elmas'tan kulüp personeline zam müjdesi!
07 Ekim 2021 - 12:24

Fanatik'in haberine göre; daha önce futbol, basketbol, voleybol takımları çalışanlarına ve idari personellere de zam yapılan Galatasaray'da Başkan Burak Elmas, kulüp personeline müjdeyi verdi.

ZAMLARI MAİL İLE BİLDİRDİ
Elmas, personellere mail atarak ekim ayı maaşlarında artışa gidileceğini duyurdu. Bu artış dışında ocak ayında yine yıllık düzenli zammın da yapılacağı öğrenildi. Bu arada başında Scott Piri'nin bulunduğu atletic performans ekibine ve Terim'in ekibinde bulunan bazı isimler ise yüzde 100 zam yapıldığı belirtiliyor.

Ayrıca basketbol ve voleybol şubesinde uzun süredir görev alan teknik ekiplere de Burak Elmas'ın başkan seçilmesinin ardından maaşlarda düzenlemeler yapıldığı gelen haberler arasında.

FUTBOLDA ÖDEMELER YAPILDI
Mustafa Cengiz yönetimi döneminde alacaklarını düzenli alamayan futbol takımına da eylül ayında 5 milyon Euro'ya yakın ödeme yapıldığı ve oyuncuların alacağı bulunmadığı da öğrenildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum