Bülent Uygun: Mustafa Kemal Atatürk mezarından kalksa Erdoğan'ı alnından öper

Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü Bülent Uygun, bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik övgüleri dikkat çeken Uygun, "Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk mezarından kalksa, Erdoğan'ı alnından öper" dedi.

Bülent Uygun: Mustafa Kemal Atatürk mezarından kalksa Erdoğan'ı alnından öper
18 Mart 2021 - 09:17

Çaykur Rizespor'da Marius Sumudica'nın istifasının ardından teknik direktörlük koltuğuna oturan Bülent Uygun, katıldığı bir televizyon programındaçarpıcı açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik övgü sözleri dikkat çeken Uygun, "Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk mezarından kalksa, Atam sayın beyefendiyi alnından öper. Çünkü onun ülkem için hayal ettiği planladığı bütün projelere baktığımız zaman onların hepsini göre ve takdirle karşılar" dedi.

"HAKAN ŞÜKÜR İLE ERDOĞAN'I ZİYARET ETTİK"
Uygun, Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden önce kendisine destek verdiğini, seçimlerden sonra da Hakan Şükür ile kendisini ziyaret ettiklerini söyledi. Bundan sonra siyasetle ilgisi olmadığı için fazla görüşmediklerini vurgulayan Rizespor teknik direktörü, Erdoğan'ın sadece Rizespor ile değil tüm ülke sporuyla yakından ilgilendiğini kaydetti.

Uygun, şöyle konuştu: "Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk mezarından kalksa, Atam sayın beyefendiyi alnından öper. Çünkü onun ülkem için hayal ettiği planladığı bütün projelere baktığımız zaman onların hepsini göre ve takdirle karşılar."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memleketi Rize ile de yakından ilgilendiğini vurgulayan Uygun, "Galip gelince tebrik etmek için aradı kendisi sağ olsun. 'Rizesporumuza hoş geldin, ben inanıyorum ki çocuklarla beraber Rizespor'u hak ettiği yere taşıyacaksınız' dedi Cumhurbaşkanı. Allah beyefendiye güç versin. Canımızdan can versin" diye konuştu.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adam
    1 ay önce
    Ülkemde spor branşları neden diplerde sürünüyor şimdi anladınızmı. Önce işinizi yapın bi zahmet.