Hasan Şaş, havalimanında kavga etti: Ağzını burnunu kırarım senin

Galatasaray'ın eski futbolcusu ve yardımcı antrenörü Hasan Şaş, geçtiğimiz günlerde Adana'da havalimanında kavga etti. Şaş'ın tartışma yaşadığı kişiye "Bas git! Ağzını burnunu kırarım" dediği duyuldu.

Hasan Şaş, havalimanında kavga etti: Ağzını burnunu kırarım senin
18 Mart 2021 - 09:11

Geçtiğimiz yıl Galatasaray'daki yardımcı antrenörlük görevinde istifa eden eski futbolcu Hasan Şaş geçtiğimiz Salı günü bir kavgaya karıştı. Şaş'ın kavga ettiği kişiye "Bas git! Ağzını burnunu kırarım" dediği duyuldu.

Sabah'ın haberine göre, Galatasaray'ın emektar futbolcusu ve eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, salı günü öğle saatlerinde İstanbul'dan kalkan uçakla memleketi Adana'ya gitti.

Uçak indikten sonra telefonu çalan Şaş, Galatasaray'ın efsane isimlerinden Erhan Önal'ın ölüm haberini alınca duygusal anlar yaşadı. Orada olanların anlattıklarına göre; eski futbolcu gözyaşlarına boğuldu.

Bir süre ölüm haberinin şokunu üzerinden atmaya çalışan Şaş, ardından terminalden çıkıp otoparktaki aracına yöneldi. İşte o sırada Şaş ile bir vatandaş arasında sebebi öğrenilemeyen bir konu yüzünden tartışma çıktı.

Karşılıklı atışma kavgaya dönüşünce araya giren üç kişi, eski futbolcuyu yatıştırmaya çalıştı. O anlarda Şaş'ın karşı tarafa "Bas git! Ağzını burnunu kırarım" dediği duyuldu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum