Britney Spears'tan hayranlarını üzen haber!

Babası Jamie Spears ile arasında yıllardır süren vasilik davasını kazanan Britney Spears, hayranlarını üzen bir haber verdi. Spears, "Bir daha sahnelere dönmeyeceğim" dedi.

Britney Spears'tan hayranlarını üzen haber!
03 Ekim 2021 - 09:45


Yıllardır babası James P. Spears'ın kararları doğrultusunda hayatını sürdüren ve geçtiğimiz günlerde davayı kazanarak babasının vasiliğinden kurtulan Britney Spears, hayranlarını üzecek bir haber verdi. 

Sözcü'nün aktardığına göre, yaşadığı sinir krizi ve fiziksel çöküş ile birlikte vasisi olarak atanan James Spears’tan bu hafta kurtulan 39 yaşındaki Britney Spears sahnelere geri dönmeyeceğini söyledi. ABD’nin ünlü magazin sitesi TMZ’de yer alan haberde Spears’ın artık konser vermeyi düşünmediği belirtildi.

Kaynaklar, Spears’ın konser vermeyi öncelik haline getirmediğini aktardı. Spears’ın ekibinde yer alan ve Temmuz ayında görevini bırakan Larry Rudolph da o dönemde Spears’ın emekliye ayrılma planı yaptığını söylemişti. O dönemde Rudolph, “Britney ile en son 2.5 yıldan uzun bir süre önce konuşmuştuk ve o dönemde bu işi bırakmak istediğini söylemişti” ifadesini kullanmıştı.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum