Beşiktaş'taki ilişki görüntülerinde yeni gelişme: Araba sahibi "Kaportada göçük var" diyerek şikayetçi oldu

İstanbul Beşiktaş'ta geçtiğimiz haftalarda arabanın üzerinde cinsel ilişkiye giren çiftin görüntüleri tepki çekmişti. Olaya ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Arabanın sahibi "Kaportada göçük var" diyerek şikayetçi oldu. Araç, maddi hasar kaybının tespiti için ekspertize gönderildi.

Beşiktaş'taki ilişki görüntülerinde yeni gelişme: Araba sahibi "Kaportada göçük var" diyerek şikayetçi oldu
24 Haziran 2022 - 09:55


İstanbul Beşiktaş’ta 11 Haziran'da çekilen görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu. Dİkilitaş Mahallesi civarında Ahmet Ertan K. ve oyuncu Zeynep S., bir arabanın üzerinde cinsel ilişkiye girmişti.

Görüntülerinin yayımlanması üzerine savcılık, "hayasızca hareketlerde bulunmak" suçundan soruşturma başlatmıştı. Soruşturma devam ederken olaya ilişkin yeni bir gelişme yaşandı.

"ARACIMDA GÖÇÜK VAR"
Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, olayla ilgili soruşturma sürerken, çiftin cinsel ilişkiye girdiği arabanın sahibi sabah saatlerinde aracında göçük olduğunu fark etti. 34 L.. 1. Plakalı aracın sahibi M.Y., ikilinin aracına zarar verdiğini belirterek karakola koştu.

 M.Y.'nin müracaatı sonrası araçtaki maddi hasar kaybının tespiti için araç ekspertize gönderildi.

"ALKOLÜN ETKİSİYLE KENDİMİZİ KAYBETTİK"
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca ifadesine başvurulan Ahmet Ertan K., '10 gün önce sosyal medyada tanıştık. Olay günü buluştuk. Cihangir'de üç farklı mekana gittik. Mekanlarda alkol içtik. Gece bir sıralarında mekandan çıktıktan sonra olay yerine geldik. Taksi çağırdık beklemeye başladık. Taksiyi beklerken birbirimize yakınlaştık. Alkolün etkisiyle kendimizi kaybettik' dedi.

Oyuncu Zeynep S., otel işletmecisinin ifadesini doğrulayarak ,' Bir çocuğum var. Yaşananlar nedeniyle mahvoldum. Çok utanıyorum. Alkolün etkisiyle yaptık. Kendimizde değildik. Çok utanıyorum' dedi.

EV HAPSİNE ÇARPTIRILDILAR
Savcılık ifadeleri ardından iki şüpheliyi ev hapsi talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk etti. İkili, ev hapsine çarptırıldı.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum