Berat Albayrak geri mi dönüyor? Dikkat çeken görüşme!

Berat Albayrak'ın, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile İstanbul'da bir restoranda görüşme gerçekleştirmesi kulisleri hareketlendirdi.

Berat Albayrak geri mi dönüyor? Dikkat çeken görüşme!
07 Ağustos 2021 - 10:43

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile İstanbul Süleymaniye'de bir restoranda görüştüğü ortaya çıktı. Albayrak'ın görüşmesi kulisleri hareketlendirdi. 

Milli Gazete'den Ali Kemal İsmailoğlu'nun haberine göre, Albayrak'a Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati'nin eşlik etmesi dikkat çekti. Albayrak'ın şu anda görevde olan Nureddin Nebati ile görüşmesi yeniden bakanlığa döneceği yönündeki iddiaları gündeme getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı ve eski  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak geçtiğimiz Kasım ayında olaylı bir şekilde görevinden istifa etmişti. Instagram hesabı üzerinden açıklama yaparak istifa eden Berat Albayrak'ın görevden ayrılışı uzun süre gündemde yer almıştı.

İşte o fotoğraf;


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    2 ay önce
    Mekke döneminde bile Ebu Cehil düzeni günümüzdeki tek adam cumhurbaşkanı sistemi kadar kötü zulüm bir düzen değildi. Hani iki de bir camilerde hocalar cahiliye dönemi diye tarif ederler anlatırlar 1400 yıl öncesini. Oysa o dönemde yaklaşık 10 Bin nüfuslu Mekke’de bile bir kaç tefeci bezirganlar varken, Oysa günümüzde 83 milyon adına bir tek kişi faiz hakkında karar verebildiğini görmekteyiz. Şimdi adama sorarlar. Hangi dönem cahiliye dönemi? 1400 yıl öncesinde 10 Bin nüfuslu Mekke dönemi mi? Yoksa 21’nci yüzyılın ortasında Türkiye gibi bir ülkede yaşananlarmı CAHİLİYE dönemi?