Bağcılar'da Suriyeli dükkan sahibi vatandaşlara laf attı, polisin yanında tehditler savurdu

İstanbul Bağcılar'da Suriyeli dükkan sahibi, yolun ortasına sandalye koyarak gelen geçen vatandaşlara küfür etti. Suriyeli şahıs polislerin yanında vatandaşları "Erkek olan gelsin buraya" diyerek tehdit etti. Şahıs, akşam saatlerinde gözaltına alındı.

Bağcılar'da Suriyeli dükkan sahibi vatandaşlara laf attı, polisin yanında tehditler savurdu
12 Nisan 2022 - 21:17 - Güncelleme: 12 Nisan 2022 - 22:15


Show Haber'in haberine göre Suriyeli esnaf, yolun ortasına sandalye koyup oturdu ve gelen geçen vatandaşlara laf attı. Suriyeli şahıs, kendisine tepki gösteren mahalle sakinlerini ise tehdit etti.

Vatandaşlardan biri, Suriyeli şahsın sokaktan eşiyle geçen bir adamın ailesine küfür ettiğini söyledi.

Bir sürücü ise arabayla mahalleden geçmeye çalıştı. Ancak sandalye nedeniyle geçemeyen vatandaş, Suriyeli şahsı uyardı ve sandalyeyi kaldırmasını istedi. Suriyeli şahıs ise küfür ve hakaretlerle yanıt verdi.

Olay yerine gelen polis, Suriyeli şahsı kontrol altına alamadı. Polislerin yanında tekrar sokak ortasına sandalye koyup oturan Suriyeli "Erkek olan gelsin buraya" diyerek vatandaşları tehdit etti.

O anları kaydeden bir vatandaşın "Polis de bir şey yapamaz" dediği duyuldu. Polis ekipleri daha sonra Suriyeli şahsı karakola götürdü.

AKŞAM SAATLERİNDE GÖZALTINA ALINDI
Haberin sosyal medyada milyonlarca kez izlenmesi sonrasında yabancı uyruklu şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şahsın, Emniyet'e götürülüş anı bu şekilde kaydedildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum