Arto, Bircan Bali'yi canlı yayında ifşa etti: "Eski kocanla ormanda sizi basmışlar"

Söylemezsem Olmaz yorumcularından Arto, bugünkü canlı yayında partneri Bircan Bali'yi ifşa etti. Arto'nun "Eski kocanla ormanda sizi basmışlar" sözleri karşısında Bircan Bali ne diyeceğini bilemedi.

Arto, Bircan Bali'yi canlı yayında ifşa etti: "Eski kocanla ormanda sizi basmışlar"
04 Ocak 2022 - 16:53


Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Arto, canlı yayında Bircan Bali'nin özel hayatıyla ilgili ifşalarda bulundu. Bali, Arto'nun sözleri hakkında ne diyeceğini bilemedi.

2019 yılında Avukat Ömer Gezen ile nikah masasına oturan ve kısa süre içinde bebeği Saygı'yı kucağına alan Bircan Bali, geçtiğimiz sene iki yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. Kızı Saygı için eski eşiyle görüşmeye devam eden Bali'nin Gezen ile barıştığı ileri sürüldü.

"ESKİ KOCANLA ORMANDA FLÖRT EDİYORSUN, SİZİ BASMIŞLAR"
Arto ise bugünkü yayında Bircan Bali'nin eski eşiyle barıştığını söyleyerek "Eski kocanla flört ediyorsun ormanlara gidiyorsun. Bütün arkadaşlarınız sizi basmış" dedi. Arto'nun sözleri karşısında ne yapacağını bilemeyen Bali ise "Burayı komple sessize alalım, gitmedim den. Arto ben senin Amerikalarını anlatıyor muyum" şeklinde konuştu.

Bircan Bali, konuşmanın devamında eski eşiyle çıktığı tatilin güzel geçtiğini söyledi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum