Alişan'dan 'öpüşme' sözleri hakkında açıklama: Benim hayat felsefem, benim kriterlerim

Şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol hakkında söylediği "Öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim" sözleriyle tepki çekmişti. Yeni bir açıklama yapan Alişan, "Benim hayat felsefem ,benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım" dedi.

Alişan'dan 'öpüşme' sözleri hakkında açıklama: Benim hayat felsefem, benim kriterlerim
11 Ocak 2022 - 12:09


Şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ile boşanacağı iddialarının ardından canlı yayına bağlanarak açıklama yapmıştı. Alişan, "Eşiniz ile birbirinizi kıskanır mısınız? Buse Varol'un dizide öpüşme sahnesi olsa ne dersin?" sorusuna verdiği Buse'yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim" yanıtı ile tepki çekmişti.

Alişan, tepki çeken sözlerinin ardından yeni bir açıklama yaptı. Alişan, tepki gösterenlere sert çıktı.


Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Alişan, şu ifadeleri kullandı:
"Benim hayat felsefem ,benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro!!! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim."
 


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Cenk Duran
  1 hafta önce
  Adam doğru diyor Namuslu olmak bu zamanda bi işe yaramıyor. Adam örf ve adetlere dikkat ediyor ki hangimiz etmiyoruz. Kendi Eşinize geldimi yan bakanı kesip biçersiniz ama başkası Namus’a dikkat ettimi yobaz kıro oluyor!
 • Selim ÇAPCI
  1 hafta önce
  BU LAFLARI EDEN KİŞİLERİN HAYATLARINA BAKMAK GEREKİR. NE KADAR ÖRTÜŞÜYOR. BİR DE ALİHAN ADLI KİŞİNİN FİLM VE DİZİLERİNE BAKALIM NE KADAR TEMİZ VE NAMUS (?? !! ) DOLU .