Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çok sert sözler: "Aday olsun yarın seçime giderim!"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, eski başkan Aziz Yıldırım'a çok sert sözlerle yüklendi. "Ameliyat olmasaydı ağır konuşacaktım" diyen Ali Koç, "Aday olsun yarın seçime giderim" dedi.

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çok sert sözler: "Aday olsun yarın seçime giderim!"
04 Nisan 2022 - 15:44 - Güncelleme: 04 Nisan 2022 - 15:54


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği 1. Yıl Balosu'na Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da katıldı. Girne'de Merit Park'da düzenlenen baloda Ali Koç bir konuşma yaptı.

Konuşmasında Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'a yüklenen Ali Koç, "Ameliyat olmasaydı ağır konuşacaktım" dedi. Ali Koç, "Aday olsun yarın seçime giderim" diye konuştu.

Odatv'nin haberine göre Ali Koç'un açıklamaları şöyle:
Buradan sayın Aziz Yıldırım'a gelmek istiyorum.  Kendisi ameliyat olmuş. Acil şifalar diliyorum. Keşke ameliyat olmasaydı.  Çok söyleyeceğim şeyler vardı. 

Defalarca söylememe rağmen karşıma çık aday ol.  Geldiğimiz günden beri arkamızdan işler çevirip, altımızı oyup...

"ADAY OLSUN SEÇİME GİDERİM"
Onları niyetleri tek dertleri pes etmem. Çünkü 2018'deki sonuçları hazmedemediler.  Aday olsun yarın seçime giderim.  Şimdi daha fazla bir şey söylemeyeceğim.

Bazen şans insanın yanında oluyor. Acil şifa diliyorum. Ağır bir ameliyat. Ailemde abim, babam geçirdi. Tez zamanda sağlığına kavuşur ve er meydanında herkes kendini gösterir. Restse rest meydan okumaysa meydan okuma. Başkanlığımın en zayıf döneminde bunu yapıyorum. Hayatımda başka şeyler de var ama Fenerbahçe'nin bir daha insanlar tarafından kuşatılmasına gücüm yettiğince izin vermeyeceğim.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum