Ali Babacan ve AKP'li isimler bu düğünde buluştu

Ali Babacan ve AKP'li isimler, eski Anayasa Mahkemesi başkanı Haşim Kılıç’ın oğlu Eren Kılıç’ın düğününde buluştu.

Ali Babacan ve AKP'li isimler bu düğünde buluştu
12 Haziran 2022 - 12:56


Anayasa Mahkemesi eski başkanı Haşim Kılıç'ın oğlu Eren Kılıç, Luceyn Alrawi ile Ankara'da evlendi. Çiftin düğününe AKP'li isimlerle birlikte Ali Babacan da katıldı.

Babası Iraklı, annesi Türk olan Gelin Luceyn ile Kılıç'ın düğününe çok sayıda siyasetçi, yargı mensubu ve davetli katıldı. Gelin Luceyn'in babasının Iraklı, annesinin ise Türk olduğu öğrenildi.

Sözcü'nün haberine göre Nikahı AKP'li Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok kıydı. Damadın şahitliğini Hazine ve Maliye eski Bakanı Lütfi Elvan, eski İçişleri Bakanları Abdülkadir Aksu ve Beşir Atalay, eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik ile AYM eski başkanları Mustafa Bumin ile Tülay Tuğcu yaptı.

ALİ BABACAN GELİNİN ŞAHİDİ OLDU
Gelinin nikah şahitliğini Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yaptı. Babacan ile gelinin annesi Fatma Alrawi'nin kuzen oldukları öğrenildi.

10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer de düğüne gönderdiği mesajda, çifte mutluluklar diledi.

Düğüne AKP'li eski bakan Ali Rıza Alaboyun, eski milletvekilleri Eyüp Fatsa, Tevhit Karakaya, Kemalettin Göktaş, Mustafa Baş, Zeki Karabayır, İ. Halil Çelik de katıldı.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum