Adıyaman'da 3 günlük bebeği canlı canlı toprağa gömen caniler serbest bırakıldı!

Adıyaman'da 3 günlük bebeği canlı canlı toprağa gömen anne ve anneanne suçlarını itiraf etmelerine rağmen serbest bırakıldılar. 17 yaşındaki annenin çocukla ilgili "İstemediğim bir birliktelik sonucu oldu" ifadesini verdiği öğrenildi.

Adıyaman'da 3 günlük bebeği canlı canlı toprağa gömen caniler serbest bırakıldı!
26 Eylül 2021 - 12:00
Adıyaman'da gerçekleşen olayda henüz 3 günlük olduğu düşünülen bir bebek, canlı bir şekilde toprağa gömülmüştü. Olay sonrası yakalanan anne ve anneanne çıkarıldığı mahkeme sonrası adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Adıyaman'da yaşanan ve akıllara durgunluk veren olayda henüz 2-3 gün önce doğduğu tahmin edilen bir kız çocuğu, sadece ayakları görünecek şekilde diri olarak toprağa gömülmüştü. Eski Belediye Mezarlığı'nda yaşanan olayda, şans eseri şehit mezarını ziyaret etmek için orada bulunan lise öğrencileri tarafından kurtarılan bebek, sağlık ekiplerine teslim edilmişti.

YASAK İLİŞKİDEN DOĞDU, BİRLİKTE PLANLAYIP GÖMDÜK
Yaşanan olay sonrası Asayiş Şube ekipleri tarafından yakalanan 17 yaşındaki anne Gülçin E., ile bebeğin anneannesi olan Ülkü E.,  göz altına alınmıştı. Burada suçlarını itiraf eden ikili, bebeğin yasak ilişki sonucu dünyaya geldiğini söyleyerek olayı birlikte planladıklarını söylemişti.

SERBEST KALDILAR
Emniyette verdikleri ifadenin ardından Adıyaman Adliyesi'ne sevk edilen anne Gülçin E., ile anneanne Ülkü E., burada mahkeme karşına çıktı. İkilinin adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum