Zeki Müren Yaşar Alptekin ile nişanlandı mı

Zeki Müren hakkında şoke eden iddialar. Yaşar Alptekin ile nişan attı, Ajda Pekkan'a vurdu... İşte detaylar...

Zeki Müren Yaşar Alptekin ile nişanlandı mı
26 Eylül 2021 - 11:29
Sanat Güneşi Zeki Müren’in yakın dostu Göksenin Çakmak, çarpıcı bir iddia ortaya attı. Çakmak, Zeki Müren'in yıllar önce ünlü bir erkek mankenle nişanlandığını ancak ayakları koktuğu için nişanı attığını iddia etti. Ayrıca Çakmak, Zeki Müren'in Ajda Pekkan'a tokat attığını söyledi.

Türk sanat müziğinin unutulmaz ismi Zeki Müren’in yakın dostu Göksenin Çakmak, gündeme bomba düşen çarpıcı iddialarda bulundu. Göksenin Çakmak, Zeki Müren'in yıllar önce erkek mankenle nişanlandığını iddia etti. 

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a konuşan  Gülselin Çakmak, Zeki Müren'in yıllar önce eski manken Yaşar Alptekin'le nişanlandığını iddia etmesi magazin gündemine düşerken gözler Yaşar Alptekin'in açıklamasına çevrildi.

Ses sanatçısı ve Yazar Onur Akay, 24 Eylül 1996 yılında vefat eden Zeki Müren'in, Cuma günü 25. ölüm yıldönümü olması nedeniyle, son 18 yılına tanıklık eden ve Müren'le aynı evi paylaşan yakın dostu ve sırdaşı Göksenin Çakmak'la, özel bir röportaj yaptı.

Zeki Müren'in karakutusu olarak da bilinen Göksenin Çakmak, seneler önce isim vermeden yaptığı tüm açıklamalarındaki merak edilen isimleri, tek tek Onur Akay'a açıkladı. Göksenin Çakmak, Zeki Müren'in yıllar önce eski manken Yaşar Alptekin'le nişanlandığını iddia etti.

"AYAKLARI KOKTUĞU İÇİN TERK ETTİ!"
Onur Akay’ın “Zeki Müren'in yıllar önce bir erkek mankenle nişanlandığını açıkladınız. Bu konuyu araştırdığımda ise bu mankenin Yaşar Alptekin olduğunu iddia edenler oldu. Doğru mu acaba bu isim?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Doğru. Yaşar Alptekin o zaman çok ortada ve beğenilen birisi. Nişan yapıyorlar. Yaşar Alptekin o zaman spora gidip geliyor. Eve geldiğinde ayakları korkuyor. Zeki Müren derdi ki, "Fare leşi gibi koku. Tahammül edemediğim bir şey bu. Ne yazık ki nişan yüzüğünü attım."

"SELAMİ ŞAHİN'E KÜS GİTTİ"
Çakmak, Sanat Güneşi Zeki Müren'in ünlü sanatçı Selami Şahin'e küs öldüğünü de açıkladı.

Çakmak, "Zeki Müren anjiyo için Amerika'ya gidecekti. Orada 1 ay kalıp zayıflayacak ve anjiyo yapılıp geri dönecekti. Selami Şahin geldi ve dedi ki; Paşam Allah geçinden versin. Amerika'ya gitmeden evvel stüdyoya girsek 2 şarkı atsak nasıl olur? Zeki Müren birden ayağa kalktı ve Selami, daha çok zenginleşmek için benim ölmemi bekliyordun?" dedi. Merdivenlerden çıktı yatak odasına girdi. Diyecek laf yok, Selami hatasını anladı ve gitti. 2 yıl telefonlarına cevap vermedi.

Bir bayram günü Bodrum'daki evdeyiz. Sabah uyandım her yer güllerle donatılmış ve ortada bir mektup. Selami Şahin yazmış: Paşam eşeklik ettim. Hala bağışlamadınız. Binlerce kez özür diliyorum. Ne olur beni affedin. Zeki Bey okudu ama yumuşamadı. Zeki Bey'in cenazesinde de Selami yanıma geldi ve "affetmedi di mi?" dedi. Hayır Selami ne yazık ki dedim. Yani hiçbir şekilde o lafını affetmedi, küs öldü" dedi.

"BÜLENT ERSOY'U HİÇ SEVMEDİ"
Onur Akay'ın "Zeki Müren Bülent Ersoy'u sever miydi?" sorusu üzerine Göksenin Çakmak, "Zeki Müren Bülent Ersoy'u hiç sevmedi. Nedeni, gazetecilerin Bülent Ersoy'u Zeki Müren'le mukayese etmeleriydi. Hiçbir zaman adını anmadı. Bülent lafını hiçbir zaman kullanmadı. Eğer gittiğimiz yerde onun kaseti çalıyorsa, bir başka bahane ile hemen orayı terk ederdi. Dinlemeye tahammülü yoktu. Bülent Ersoy'u anarken ameliyat olduğu için altın makas derdi" ifadelerini kullandı.

"ZEKİ MÜREN, AJDA PEKKAN'A TOKAT ATTI"
Çakmak röportajda Zeki Müren'in Ajda Pekkan'a tokat attığını da açıkladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum