"15 Temmuz'u Suriyeliler sayesinde kazandık" diyen İkbal Gürpınar, Türkçe Olimpiyatları'nda sunucu çıktı

Katıldığı bir programda "15 Temmuz'u Suriyeliler sayesinde kazandık, Suriyeliler geldikten sonra kuraklık bitti" ifadelerini kullanan İkbal Gürpınar'ın FETÖ tarafından düzenlenen Türkçe Olimpiyatları'nda sunuculuk yaptığı ortaya çıktı.

"15 Temmuz'u Suriyeliler sayesinde kazandık" diyen İkbal Gürpınar, Türkçe Olimpiyatları'nda sunucu çıktı
07 Mayıs 2022 - 21:16 - Güncelleme: 07 Mayıs 2022 - 21:22


AKP kontrolündeki Ülke TV'de canlı yayın konuğu olan İkbal Gürpınar'ın Suriyelilere yönelik sözleri sosyal medyada gündeme oturdu.

Gürpınar, "15 Temmuz'u kesinlikler Suriyeliler sayesinde kazandığımıza inanıyorum. Basını bir takip edin. Ben araştırdım internette bulamadım. 15 Temmuz'dan belki bir kaç ay önce Meteoroloji feci bir kuraklık olacağını söylemişti. Ama bu Suriyeliler geldikten sonra yağmur üzerine yağmur yağdı, yağmur üzerine yağmur yağdı" ifadelerini kullandı.


TÜRKÇE OLİMPİYATLARI'NDA SUNUCU ÇIKTI
Suriyelilere yönelik sözleri nedeniyle gündem olan Gürpınar'ın FETÖ tarafından düzenlenen Türkçe Olimpiyatları'nda sunuculuk yaptığı görüntüler ortaya çıktı. 

İşte o video:

Gürpınar, FETÖ'nün Samanyolu TV'sinde de birçok program yapmıştı.

 


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mustafa Kuyu emekli öğretmen Ben trol değilim.
  4 gün önce
  Dünün fetö övücüleri bugünün sığınmacı övücülerine döndü.Bu daldan dala savrulan kadına,bir suriyeliyi evine konuk al desen saklanacak delik arar.Sahtekarlık, ikiyüzlülük!
 • ATATÜRK MİLLİYETÇİSİ
  1 hafta önce
  İkbal Gürpınar, yağan yağmurlarda boğulasın, senin gibiler de peşinden gelsin!!!!!
 • Dayı
  1 hafta önce
  Pusulası daima ABD DOLARINI gösterenlere selam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! olsun. Mazlum Türk Milletinin ahı asla yerde kalmaz.