Uğur Dündar'dan Ekrem İmamoğlu ve Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 61 numaralı Fenerbahçe forması hediye etmesiyle ilgili konuştu. Dündar, "61 numarayı Fenerbahçeli yaptık" dedi.

Uğur Dündar'dan Ekrem İmamoğlu ve Fenerbahçe açıklaması
07 Mayıs 2022 - 13:51


Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan Başkan Uğur Dündar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 61 numaralı Fenerbahçe forması hediye etmesiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Kalamış'taki Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan gazeteci Cengiz Tokgöz, kürsüde bulunan Uğur Dündar'a, "Ekrem İmamoğlu'na neden 61 numaralı forma verdiniz, neden 34 numaralı forma hediye etmediniz?" diye sordu.

Bu soru üzerine söz alan Uğur Dündar, "Sayın İmamoğlu'na 61 numaralı formayı hediye ettik, yakasına da Fenerbahçe rozetini taktık. Böylece 61 numarayı Fenerbahçeli yaptık. Söylemek istediğimiz, 'Herkes bir gün Fenerbahçeli olacak.' Bunu böyle değerlendirenlere çok teşekkür ediyorum. Mesajımız budur ve geri kalanlar ayrıntılardır. Fenerbahçe, şanlı tarihine o kadar öz güvenle bakmaktadır ki ayrıntılarla uğraşmaz ve o ayrıntılar Fenerbahçe tarihine asla toz kondurmaz" diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum