Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. eleme turu eşleşmeleri belli oldu. TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılan kura sonrasında 54 takım tek maç eleme usulüne göre oynanacak turda eşleşti.
Geçen sezon Süper Lig’i ilk 4’te tamamlayan takımları; Trabzonspor, Fenerbahçe, Konyaspor ve Başakşehir’in yanı sıra kupanın son şampiyonu Sivasspor kupaya 5. turdan itibaren katılacak.
4. tur maçları 8, 9 ve 10 Kasım 2022 tarihlerinde oynanacak.
TÜRKİYE KUPASI 4. TUR EŞLEŞMELERİ
Turnuvaya 3. turdan başlayan Galatasaray'ın yanı sıra Beşiktaş'ın da rakibi belli oldu. Fenerbahçe ve Trabzonspor bu turda yer almayacak.
Türkiye Kupası'nda 4. tur eşleşmeleri şu şekilde:
galatasaray - Yeşilyurt DÇ Ofspor
beşiktaş - Serik Belediyespor
Yukatel Kayserispor - Sivas Belediyespor
Erzurum FK - Esenler Erokspor
Eyüpspor - Düzce Cam Düzcespor
Göztepe - Bucaspor
Altaş Denizlispor - Şanlıurfaspor
Hangi Kredi Ümraniyespor - Efeler 09 Spor
Corendon Alanyaspor - Sakaryaspor
Gençlerbirliği - Bayburt Özel İdare Spor
Bey Çimento Bandırmaspor - Teco Karacabey Belediyespor
İstanbulspor - Etimesgut Belediyespor
Gaziantep FK - Belediye Kütahyaspor
Adana Demirspor - Eşin Group Nazilli Belediyespor
Ankaragücü - Amed Sportif Faaliyetler
Bitexen Giresunspor - Ankaraspor
Kasımpaşa - 1461 Trabzon
Ankara Keçiörengücü - Bulvarspor
Yılport Samsunspor - Adanaspor
Altınordu - Bodrumspor
Çaykur Rizespor - Kırklarelispor
Boluspor - Tarsus İdman Yurdu
Yeni Malatyaspor - Uşakspor
Türkiye Kupası'nda 4. tur eşleşmeleri şu şekilde:
galatasaray - Yeşilyurt DÇ Ofspor
beşiktaş - Serik Belediyespor
Yukatel Kayserispor - Sivas Belediyespor
Erzurum FK - Esenler Erokspor
Eyüpspor - Düzce Cam Düzcespor
Göztepe - Bucaspor
Altaş Denizlispor - Şanlıurfaspor
Hangi Kredi Ümraniyespor - Efeler 09 Spor
Corendon Alanyaspor - Sakaryaspor
Gençlerbirliği - Bayburt Özel İdare Spor
Bey Çimento Bandırmaspor - Teco Karacabey Belediyespor
İstanbulspor - Etimesgut Belediyespor
Gaziantep FK - Belediye Kütahyaspor
Adana Demirspor - Eşin Group Nazilli Belediyespor
Ankaragücü - Amed Sportif Faaliyetler
Bitexen Giresunspor - Ankaraspor
Kasımpaşa - 1461 Trabzon
Ankara Keçiörengücü - Bulvarspor
Yılport Samsunspor - Adanaspor
Altınordu - Bodrumspor
Çaykur Rizespor - Kırklarelispor
Boluspor - Tarsus İdman Yurdu
Yeni Malatyaspor - Uşakspor