Yoğun bakımdaki Burak Sergen'in hastalığı belli oldu!

Ünlü oyuncu Burak Sergen, akciğer enfeksiyonu ve solunum sıkıntısından dolayı kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınmıştı. Rol aldığı Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi MedYapım Sergen'in koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü açıkladı.

Yoğun bakımdaki Burak Sergen'in hastalığı belli oldu!
15 Nisan 2021 - 10:52

'Sadakatsiz' dizisinde 'Haluk' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Burak Sergen, geçen pazartesi günü evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Solunum güçlüğü çeken ve akciğerlerinde enfeksiyon olan 60 yaşındaki oyuncu , yoğun bakıma alınmıştı.

Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal, usta oyuncunun Instagram hesabından yaptığı paylaşımla 2 koronavirüs testi sonucunun da negatif çıktığı söylenmiş ve sevenlerinden dua istenmişti.

Usta oyuncunun nişanlısı Nihan Ünsal ise dün yaptığı paylaşımda “Kendisinin durumunda bir değişiklik yok, stabil. Yeniden yapılan corona testleri negatif çıktı. Tedavisi yoğun bakımda devam ediyor” ifadelerini kullanmıştı.

MEDYAPIM: COVİD NEDENİYLE YOĞUN BAKIMDA
Burak Sergen’in sağlık durumuyla ilgili son bilgi ‘Sadakatsiz’ dizisinin yapım şirketi MedYapım’dan geldi. Sergen’in corona virüsü nedeniyle tedavi gördüğü belirtilen açıklamada “Kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in covid sebebiyle 3 gündür hastanede yoğun bakım tedavisi devam etmektedir. Kendisine MedYapım ailesi olarak acil şifalar dileriz” ifadeleri kullanıldı.

SADAKATSİZ'İN ALİ'Sİ DE KORONAVİRÜSE YAKALANDI
Burak Sergen’den gelen kötü haberlerin ardından dizinin oyuncularından Alp Akar’ın da corona testi pozitif çıktı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum