Yılmaz Özdil, muhalefeti eleştirip Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, muhalefet partilerini eleştirip Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti. İşte detaylar...

Yılmaz Özdil, muhalefeti eleştirip Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti
14 Eylül 2021 - 19:27

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, muhalefete "sözde" ifadesini kullanarak eleştirdiği mesajında, Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.

Özdil, mesajında şu ifadeleri kullandı:
"Sorumlu makamların ve sözde muhalefetin masanın altına saklandığı şu karanlık dönemde, cellat naralarına hak ettikleri cevabı veren MHP lideri sayın Devlet Bahçeli’ye yurttaş olarak teşekkür ederim."
 BAHÇELİ NE DEMİŞTİ
Sözcü yazarı Yılmaz Özdil için Mil-Diyanet Sen üyeleri tarafından yapılan "Cenaze namazı kılınmasın" şeklindeki çağrılara MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli karşı çıktı.

Bahçeli, "Onun ölüsü camiye girmemeli, bunun cenaze namazı kılınmamalı çağrıları Allah’ın rahmet ve merhametiyle ters düşmektir. Elbette böylesi bir tablonun sonu uçurum, sonucu felakettir. En iyisini hakkıyla bilen Cenab-ı Allah'tır. Din değiştirmedikten ve bazı haller zuhur etmedikten sonra bir Müslüman'ın ölüsüne veya dirisine nasıl yaklaşılacağı, nasıl davranılacağı bellidir. Sevmediğimiz birisinin Camiye sokulmasına, cenaze namazının kılınmasına itiraz etmek demek Türk ve İslam düşmanlarının oyununa gelmek demektir. Düşüncesini, fikriyatını, fiillerini, söylediklerini, yazdıklarını tasvip etmediğimiz her insanın, insan olmaktan kaynaklanan hakları vardır ve herkes bu haklara saygıyla mesuldür" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum