Yılmaz Özdil, Emin Çölaşan'ı hedef aldı!

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aynı gazetede yazan Emin Çölaşan'a tepki gösterdi. Özdil, Çölaşan'a eski patronları Aydın Doğan hakkında kullandığı ifadeler nedeniyle tepki gösterdi.

Yılmaz Özdil, Emin Çölaşan'ı hedef aldı!
17 Ekim 2021 - 17:22
Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, yazılarında Doğan Medya Grubu'nun eski sahibi Aydın Doğan'ı eleştiren köşe komşusu Emin Çölaşan'a tepki gösterdi. Özdil, ''Her fırsatta Aydın Doğan’a saldırması, kendi ruh hali açısından şaşırtıcı değil ama Sözcü adına ayıp'' görüşünü savundu. 

Yılmaz Özdil, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
"Meslek büyüğümüz Emin Çölaşan’ın her fırsatta Aydın Doğan’a saldırması, kendi ruh hali açısından şaşırtıcı değil ama, bu saldırıların Sözcü gazetesinde yapılması, Sözcü yazarlarının hepsinin aynı düşüncedeymiş gibi sunulması, Sözcü adına ayıp."

EMİN ÇÖLAŞAN NE DEMİŞTİ?
Çölaşan yaşamını yitiren gazeteci Bekir Coşkun'u andığı bugünkü yazısında Aydın Doğan'a ilişkin olarak şunları kaydetmişti: 
''Ama ben öyle pes edecek biri değildim. Elimde bilgiler, notlar ve belgeler vardı. Oturup bir kitap yazdım, yaşadığım rezaletleri anlattım.“Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi.” “Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi.” Aydın Doğan’ı çok kızdırmıştı.''
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum