Yıldız Tilbe'den tepki çeken sözler: "Köpeklere zehirli et verin, gebersinler!"

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından sokak hayvanları için tepki çeken ifadeler kullandı. Peş peşe paylaşımlar yapan Tilbe, "Saldırgan köpeklere zehirli et verin, gebersinler" dedi.

Yıldız Tilbe'den tepki çeken sözler: "Köpeklere zehirli et verin, gebersinler!"
12 Mart 2022 - 13:57


Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından tepki çekecek açıklamalar yaptı. Sokak hayvanlarına yönelik paylaşım yapan Tilbe, "Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin" dedi.

Tilbe, yeni bir açıklama yaparak saldırgan köpeklerin insan öldüren kişilerden bir farkının olmadığını söyledi.

Yıldız Tilbe, şu ifadeleri kullandı:
"Sahipsiz köpekler hayvan barınaklarında toplanıp aklı başında, hayvansever görevliler tarafından bakılmalıdır. Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya? Toplasınlar hayvan barınaklarına köpekleri, hayvanseverler görevlendirilsin, hayvan sevmeyen sırf görev diye bu işi yapan birileri olmasın barınaklardaki hayvanlar birbirini yiyor açlıktan Allah razı olmasın, hayvanseverler görevlendirilsin, kontrol edilsin hayvanda kurtulsun insan da

Bütün insanların ve hayvanlarınyaşama hakkı vardır, fakat saldırmaya öldürmeye hakkı yoktur, olmamalıdır. Yasalar insanın dahayvanın da birbirine zarar vermeden yaşamalarınıkanunlaştırmalıdır. İnsanlara grup halinde saldıran parçalayan,öldüren köpeklerin insan öldüren bir insandan farkı yoktur, cezalandırılmalıdır. Başka insanlara saldırmak için özgür bırakılmamalıdır. Bende şu ano çocukları kadınları insanları parçalayan köpeklerden nefret ediyorum.Sevmek için bir sebep göremiyorum."
YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mert
    2 ay önce
    Aklı yok fikri var. sen git kafayı zararlı maddelerle yok etmeye devam et. hiçbir sokak canlısının kılı kadar değerin yok