Yeşim Ceren Bozoğlu'nun son hali gündem oldu

Geniş Aile ve Doktorlar dizileriyle tanınan ve son olarak Kuruluş Osman dizisinde rol alan Yeşim Ceren Bozoğlu’nun eski halinden eser yok. Mide küçültme ameliyatı geçirdikten sonra 58 kilo zayıflayıp 52 kiloya düşen oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu'nun son hali gündem oldu.

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun son hali gündem oldu
24 Eylül 2021 - 14:49
‘Doktorlar’, 'Geniş Aile' ve ‘O Hayat Benim’ dizilerinde rol alan ve kilolu haliyle hatırlanan Yeşim Ceren Bozoğlu, verdiği kilolar ve yeni imajıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Kuruluş Osman dizisinde oynayan Bozoğlu'nun son hali gündem oldu. Bozoğlu'nu görenler tanıyamadı.

2016’da geçirdiği mide küçültme ameliyatıyla fazla kilolarından kurtulmayı başaran 46 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çekiyor. 110 kilodan 52 kiloya düşen oyuncu, eski halinden eser kalmayan görünümüyle bir kez daha sosyal medyada gündem oldu.

Bozoğlu’nun son paylaşımında yüzündeki değişim gözlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun pozuna binlerce beğeni yağdı. Bozoğlu, “Kiloların bir kısmını canlandırdığım rol için almıştım. Sonra sağlığım bozuldu, vermekte zorlandım. Bir daha kimse bana rol için kilo aldıramaz” demişti.YORUMLAR

  • 0 Yorum