Yerli otomobil TOGG'un tasarımı değişti!

2022 sonunda piyasaya çıkacağı söylenen yerli otomobil TOGG’dan yeni görsel paylaşıldı. Sosyal medyadan paylaşılan görselde TOGG'un bazı parçalarının değiştiği ortaya çıktı. Yerli otomobilde yanlardaki kameraların yerine geleneksel aynaların kullanıldığı, dikey sis farları yerine ise yuvarlak sis farlarının tercih edildiği görüldü.

Yerli otomobil TOGG'un tasarımı değişti!
07 Ekim 2021 - 12:49 - Güncelleme: 07 Ekim 2021 - 12:58
2022 sonunda piyasaya çıkması beklenen yerli otomobil TOGG'un daha yola çıkmadan değişime uğradığı ortaya çıktı. Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu'nun sosyal medya hesabından paylaşılan görselde, beyaz rengiyle karşımıza çıkan yerli otomobilin prototipinde yanlardaki kameraların yerine geleneksel aynaların kullanıldığı, dikey sis farları yerine ise yuvarlak sis farlarının tercih edildiği görüldü.

TEST AŞAMASINA GEÇİLDİ
TOGG'un sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Prototip test süreçlerimiz planlarımız doğrultusunda ilerliyor. Bugün aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz gerçekleştirildi." denildi.

PARÇALARI DEĞİŞTİ
Yeni paylaşılan görselde yerli otomobilin bazı değişimlere uğradığı göze çarptı. Önceki görsellerin aksine bu defa beyaz rengiyle karşımıza çıkan yerli otomobilin ilk olarak aynalarındaki değişim dikkat çekti. Prototipinde yanlardaki kameraların yerine geleneksel aynaların kullanıldığı görüldü. Ayrıca önceki tasarımlarda ters "L" olarak konumlandırılan sis farlarının da yuvarlak olarak değiştiği görüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum