Yeni Kurtlar Vadisi geliyor! Yalnız Kurt ne zaman başlayacak, oyuncuları kimler? Yalnız Kurt'un konusu ne?

Türk televizyon tarihine damga vuran Kurtlar Vadisi dizisine benzerliği ile dikkat çeken Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt'un ilk fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında yayınlanacak Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlayacak? Yalnız Kurt'un oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte detaylar...

Yeni Kurtlar Vadisi geliyor! Yalnız Kurt ne zaman başlayacak, oyuncuları kimler? Yalnız Kurt'un konusu ne?
20 Kasım 2021 - 12:00 - Güncelleme: 20 Kasım 2021 - 12:32

ATV'nin yeni dizisi Yalnız Kurt'un ilk tanıtımı yayınlandı. Kurtlar Vadisi ve EDHO gibi dikkat çeken dizilerin ardından Yalız Kurt'un fragmanına, "Aslı kurttur, kurt yavrusu kurt olur!" sözleri damga vurdu.

Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı ATV'nin Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.


Proje tasarımı ve konsept danışmanlığını Osman Sınav'ın, senaryo süpervizörlüğünü Şevket Dedelioğlu'nun üstlendiği Yalnız Kurt'un çekimleri geçtiğimiz hafta başlamıştı. Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dikkat çeken dizilerin ardından Yalnız Kurt dizisinin de ilk fragmanı yayınlandı.


Kısa sürede yoğun ilgiyle karşılaşan fragman, sosyal medyada büyük ses getirdi. Heyecanı doruklara çıkaran tanıtıma, ''Aslı kurttur, kurt yavrusu kurt olur!'' sözleri damga vurdu.


Golyat'a karşı verilen mücadelenin destansı hikayesini ekrana taşıyacak olan Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

YALNIZ KURT KONUSU
Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanan "Yalnız Kurt" geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak. Toplumsal kırılmaların ışığında iyilerle kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kadir tantik
    2 hafta önce
    Yav kardeş kelle bir şey adam oynasın mesela sözdeki sarı komutan gibi biri olsun yada abdulhey