Yaşlı kadının sokak röportajındaki sözleri alkış aldı: "Sus sus sus, nereye kadar susacağız? Yeter ya, ölümden ötesi yok"

Yaşlı bir kadının sokak röportajındaki açıklamaları damga vurdu. "Her şeyimizi, gençliğimizi, her şeyimizi elimizden aldı" diyen kadın, "Sus sus sus, nereye kadar susacağız? Yeter ya. Ölümden ötesi yok. Götüreceklerse götürsünler" dedi.

Yaşlı kadının sokak röportajındaki sözleri alkış aldı: "Sus sus sus, nereye kadar susacağız? Yeter ya, ölümden ötesi yok"
10 Haziran 2022 - 14:04 - Güncelleme: 10 Haziran 2022 - 14:13


Kendine Muhabir isimli YouTube kanalının yaptığı sokak röportajında konuşan yaşlı bir kadının açıklamaları çevredeki vatandaşlar tarafından alkış aldı.

Hükümeti eleştiren kadın, bir kişinin "Seni bu kafayla görürler" demesi üzerine "Ölümden ötesi yok. Götüreceklerse götürsünler. Götürecekler diye sus sus sus bu hale getirdiniz ülkeyi." dedi. Yaşlı kadın şu ifadeleri kullandı:
"Her şeyimizi, gençliğimizi, her şeyimizi elimizden aldı. Konuştuğu günü bakıyoruz, 13 lirayken 15 lira oluyor. Ne yapıyorsun sen kimi kandırıyorsun ya? Hiç mi utanmıyorsun?

Yetmiyor mu bu zamana kadar milletle uğraştığın? İstanbul'u, Ankara'yı, büyükşehirleri kaybedince iyice kudurdular, delirdiler. Milletin şurasına kadar getirdiler. Milleti dolandırıcı ettiler, hırsız ettiler, katil ettiler. Daha ne istiyorsun sen bu milletten ya? 

Gençliğimizin geleceğini aldılar elinden. Allah'tan kork, bu ne ahlaksızlık ya! Gençliğimize yazık, bu kadar da olmaz. Ben alkış istemiyorum. Bu devletin düzelmesini istiyorum. Bu milletimizin akıllanmasını istiyorum artık. Sus sus sus, nereye kadar susacağız? Yeter ya. Ölümden ötesi yok. Götürecekler diye sus sus sus bu hale getirdiniz ülkeyi."

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum