Yalçın Çetin, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinden sonra özür diledi

Fenerbahçe - Beşiktaş maçını anlatan BeinSports spikeri Yalçın Çetin, 2-2 biten derbinin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaparak özür diledi.

Yalçın Çetin, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinden sonra özür diledi
20 Aralık 2021 - 09:32


Süper Lig'in 17. haftasında Fenerbahçe sahasında ağırladığı Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldı.

Yayıncı kuruluş spikeri Yalçın Çetin, mücadele sırasında Fenerbahçeli taraftarların küfürlü tezahüratlarında sarı lacivertli taraftarların takımlarını desteklediğinden bahsederek tepki çekmişti. Çetin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Beşiktaş camiasından ve taraftarlarından özür diledi.

Yalçın Çetin'in paylaşımları şu şekilde:
"Günlük yaşantımda bırakın küfürü, argo kelime kullanmaktan sakınan ben kötü sözü övemem. Kulaklık takılı olduğu için tribün sesini duymadım ve tamamen yayına odaklandım. İkinci yarıda FB taraftarının cep telefonu ışığı ile yansıttığı görüntüyü görsel şov olarak tanımladım. 30 yıldır sporun ve futbolun güzelliklerini yansıtmaya çalışıyorum. Hayatım boyunca kimseyi kırmamak adına çaba sarfettim. Hata yapıldığında özür dilemenin erdem olduğuna inandım. Tüm içtenliğimle farkında olmadan kırdıgim, üzdüğüm herkesten özür dilerim. Sevgi ve saygılarımla..."


YORUMLAR

  • 0 Yorum