Üzen detay: Devlet Bahçeli'nin taklidini yapan ismin kim olduğu ortaya çıktı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin makam odasında Bahçeli'nin taklidini yapan partili, sosyal medyada gündem olmuştu. Taklit yapan partilinin kim olduğu ortaya çıktı. Bahçeli'nin taklidini yapan kişinin kanser hastası Yunus Yuva olduğu ve Bahçeli'nin izni ile taklidini yaptığı öğrenildi.

Üzen detay: Devlet Bahçeli'nin taklidini yapan ismin kim olduğu ortaya çıktı!
05 Eylül 2021 - 13:27 - Güncelleme: 05 Eylül 2021 - 13:38

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanında taklidini yapan bir kişinin videosu sosyal medyada en çok izlenenler arasına girmişti. Sosyal medyada gündem olan videonun ardından taklit yapan ismin kim olduğu ortaya çıktı. Devlet Bahçeli'nin taklidini yapan kişinin 
kanser hastası komedyen standupçı Yunus Yuva olduğu ve Bahçeli'nin izni ile taklidini yaptığı ortaya çıktı.

MORAL AMACIYLA TAKLİDİNİ YAPMASINA İZİN VERMİŞ!
Bahçeli'nin sesiyle taklidini yapan Yuva'nın kanser hastası olduğu ortaya çıktı. Bahçeli, yaklaşık 2,5 yıldır kanser tedavisi gören Yuva'ya moral amacıyla taklidini yapmasına izin verdiği ortaya çıktı.

Yuva, Bahçeli'nin yanında "MHP olarak, biz kuru ekmekle kuru soğan yemesini de biliriz. Yeter ki onurlu yaşayalım, yeter ki tam bağımsız yaşayalım. Bugün kaybettiysek yarın buluruz. Bugün az yediysek yarın tıka basa doyarız. Fakat vatanın telafisi yoktur, başka Türkiye'de yoktur" ifadesini kullandı.

Söz konusu video şöyle;


DALGA GEÇENLERE MHP'DEN SERT TEPKİ
Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, videoyu paylaşıp dalga geçenlere tepki gösterdi.

Çiçek, "Sayın Liderimizin yanında taklit yaptığı için bazı sosyal medya sayfalarında dalga geçilen bu kişi 'Stand-Up, Showmen, komedyen' sanatını icra eden Yunus Yuva isimli Ülküdaşımızdır. Kendisi uzun süredir kanser tedavisi görmektedir. Genel Başkanımızın yüksek toleransı ile gerçekleşen bu gösteri için kendi zihin bozukluğunuzla boşuna yorum yapmayın. Gerçi siz 'Devlet Bahçeli'ye aşı yapan hemşireyi dövdüler' senaryosuna bile inanan beyni sulanmışlarsınız. Size 'Bol bol kocaman yalan söyleyin, yalanı tekrar tekrar söyleyin' diyen göstericiler lazım değil mi? Yunus Yuva isimli Ülküdaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah'tan acil şifalar diliyorum" dedi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum