Uraz Kaygılaroğlu'nun tırnaklarına neden oje sürdüğü belli oldu!

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Erşan Kuneri dizisinin galasına ve bir Youtube programına siyah oje sürerek katılmıştı. Kaygılaroğlu'nun neden tırnaklarına oje sürdüğü belli oldu.

Uraz Kaygılaroğlu'nun tırnaklarına neden oje sürdüğü belli oldu!
23 Mayıs 2022 - 07:31 - Güncelleme: 23 Mayıs 2022 - 10:49


Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Erşan Kuneri dizisinin galasına ve 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına siyah ojeli tırnaklarıyla katılması sosyal medyada gündem olmuştu.

Kaygılaroğlu'nun neden oje sürdüğü merak konusu olmuştu. Gazeteci Arif Hür, Uraz Kaygılaroğlu'nun tırnaklarına neden oje sürdüğünü açıkladı.

Arif Hür, şu ifadeleri kullandı:
"Son dönemin dikkat çeken oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu, tırnakları oje sürdüğü için sevenlerini ikiye böldü. Kaygılaroğlu'nun oje sürmesine saygı duyanlar kadar eleştirenlerde oldu. Kaygılaroğlu'nun, gençleri eşcinselliğe özendirebileceği öne sürüldü. Ama işin aslı bambaşka çıktı...Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten ile evliliğinden dünyaya gelen 6 yaşındaki kızı Ada'nın isteği üzerine oje sürmüş. 

Instagram'da 3 milyona yakın takipçisi bulunan Kaygılaroğlu'nun tek amacı kızını mutlu edebilmekmiş. Bu gerçek ortaya çıktıktan sonra Kaygılaroğlu'na yönelik eleştirilerin dozunun azalacağını düşünüyorum.Bu arada Mic.com'un araştırmasına göre erkeklerde oje sürme olayı yeni değil, beş bin yıllık tarihi varmış. İsa'dan önce 3200 yılından kalma tabutlar incelendiğinde erkeklerin oje sürdüğü ortaya çıktı. Çin'de ve Mısır'da üst sınıflar cins ayrımına bakmaksızın oje sürerlermiş.Geçtiğimiz yıllarda da Brad Pitt, Johnny Depp, Harry Styles, Kurt Cobain ve Vic Mensa gibi yıldızlarda tırnaklarına oje sürmüşlerdi..."


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum