Ünlü şarkıcı ve oyuncu Sarah Harding hayatını kaybetti! Sarah Harding kimdir?

39 yaşındaki İngiliz şarkıcı ve oyuncu Sarah Harding, hayatını kaybetti. Harding'e geçtiğimiz sene meme kanseri teşhisi konulmuştu.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Sarah Harding hayatını kaybetti! Sarah Harding kimdir?
06 Eylül 2021 - 09:36

İngiliz şarkıcı ve oyuncu Sarah Harding, kansere yenik düştü. Harding, meme kanseri teşhisi konduktan bir yıl sonra yaşamını yitirdi. Sarah Harding'in annesi Marie Hardman, kızının ölümünü sosyal medya hesabından duyurdu.

"ÜZÜNTÜYLE PAYLAŞIYORUM"
Hardman, paylaşımında "Bugün güzel kızım Sarah'nın ölüm haberini derin bir üzüntüyle paylaşıyorum. Geçen yıl boyunca gösterdikleri destek için herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu, Sarah için dünyalara bedeldi ve sevildiğini bilmek ona büyük bir güç ve rahatlık verdi... Bu korkunç hastalığa karşı verdiği mücadeleyle anılmak istemeyeceğini biliyorum. O bir yıldızdı ve umarım hastalığı yerine bununla hatırlanabilir" ifadelerini kullandı.

ÖLMEK ÜZERE OLDUĞUNU BİLİYORDU
Harding, 2020 yazında ilk teşhis koyulduğundan bu yana mastektomi ve yoğun kemoterapi de dahil olmak üzere kanseri yenmek için zorlu bir tedavi görmüştü. Tedavinin ardından Sarah Harding, bu yılın Mart ayında kanserin omurgasına yayıldığını ve ölmek üzere olduğunu bildiğini açıklamıştı.

SARAH HARDİNG KİMDİR?
Sarah Harding, 17 Kasım 1981'de Ascot, Birleşik Krallık'ta dünyaya geldi. 2002'nin sonlarında ITV reality programı Popstars: The Rivals için seçmelere katıldıktan sonra adından söz ettiren İngiliz şarkıcı, modellik ve oyunculuk da yaptı. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum