Ümit Özat'tan sert çıkış: "Emre Belözoğlu ve Uğur Tütüneker, FETÖ'nün mimarı"

Eski milli futbolcu Ümit Özat, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'ın "FETÖ'cü hakemleri temizleyin" sözleri üzerine sert bir çıkış yaptı. Özat, "Emre Belözoğlu ve Uğur Tütüneker, FETÖ'nün mimarı" dedi.

Ümit Özat'tan sert çıkış: "Emre Belözoğlu ve Uğur Tütüneker, FETÖ'nün mimarı"
20 Nisan 2022 - 14:24 - Güncelleme: 20 Nisan 2022 - 14:31


Eski milli futbolcu ve Fenerbahçe kaptanı Ümit Özat, 3F Spor adlı Youtube kanalında çarpıcı bir çıkış yaptı.

"FETÖ'cü hakemleri temizleyin" açıklaması yapan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'ın sözlerini değerlendiren Özat, "Uğur Tütüneker ile neden çalıştın" diye sordu.

Emre Belözoğlu üzerinden Ali Koç'a da yüklenen Özat, Uğur Tütüneker ve Emre Belözoğlu için "FETÖ'nün mimarları, mucitleri" ifadelerini kullandı.

Ümit Özat şunları söyledi:
"Murat Sancak çıkmış Uğur Tütüneker FETÖ'den aklandıktan sonra ben onu aldım diyor. Sen onu gel benim külahıma anlat. Uğur Tütüneker FETÖ'den aklandıysa FETÖ'cü dediğin hakemlerin hepsi o zaman aklandı. Onlara niye söylüyorsun. Sen Uğur'la çalışıyorsun, diğeri Emre Belözoğlu ile çalışıyor. Ondan sonra ikinizde çıkıp diyorsunuz ki futbolda FETÖ var. Bunlar FETÖ'nün mimarı. Uğur ile Emre mucidi. Nereden biliyorsun aklandığını. Kimin aklanıp aklanmadığını biliyorsan çık açıkla."


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Osmanli
  4 hafta önce
  Ne iftiraci domuz bu ozat iti, fesatci
 • Kadir zeren
  4 hafta önce
  Haberi gördükten sonra yayına bakayım dedi. Ümit Hoca resmen şov yapmış 3Fspor'da.
 • Kadir zeren
  4 hafta önce
  Haberi görünce programa bakayım dedim. Ümit hoca daha ne bombalar patlatmış valla helal olsun. https://youtu.be/UZ1yo1qr1K8