Uğur Dündar'dan sağlık durumu hakkında açıklama! Uğur Dündar'ın son durumu

Koronavirüse yakalanan gazeteci Uğur Dündar, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Dündar, "Benim için çok büyük sürpriz oldu. 2 yıldır aşılarımı tümüyle yaptırdım. Durumum şu anda hafif seyrediyor” dedi.

Uğur Dündar'dan sağlık durumu hakkında açıklama! Uğur Dündar'ın son durumu
08 Ocak 2022 - 09:41 - Güncelleme: 08 Ocak 2022 - 13:58


Gazeteci Uğur Dündar, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Dündar, bu hafta sunamadığı Demokrasi Arenası'na telefonla bağlanarak sağlık durumu hakkında konuştu.

Dündar, “Benim için çok büyük sürpriz oldu. Kendimi çok kolluyorum. Elimde kolonya ve dezenfektan şişeleriyle dolaşıyorum. 2 yıldır aşılarımı tümüyle yaptırdım. Dolayısıyla bu pandeminin seyri içerisinde piyango bize de isabet etti. Haftaya inşallah canlı yayında durum negatife çevrildikten sonra yine birlikte oluruz” diye konuştu.

Sağlık durumuna ilişkin Dündar, “Bende çok ağır seyretmiyor. Hatta hafif seyrediyor diyebilirim. Ufak semptomlar, sanki bir soğuk algınlığı, grip başlangıcı gibi belirtiler. Şu anda ateşim yok. Hafif bir koku ve tat kaybı var ama tam anlamıyla değil. Bol sıvı alıyor ve su tüketiyorum. Kendimizi bir an önce sağlığımıza kavuşturmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” açıklamasında bulundu.

Dündar, kendisine ilgi gösteren, geçmiş olsun dileği ileten herkese teşekkür etti.

“GÖZLERİM YAŞARDI”
Sosyal medyadan da bir paylaşımda bulunan Dündar, “Bugün daha iyiceyim. Güzel dileklerle dolu, hatta bazılarını okurken gözlerimin yaşardığı mesajlarınıza tek tek cevap vermediğim için bağışlayın. Buradan topluca teşekkür ediyor, iyi ki varsınız diyor, hepinize sağlık ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum