Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'a yaptığı teklifi anlattı: "Aziz Yıldırım ağlayarak anlattı"

Gazeteci Uğur Dündar, Denizli'de düzenlenen “Cumhuriyet ve Fenerbahçe” başlıklı bir panelde eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yaptığı bir teklifi açıkladı. Dündar, Yıldırım'ın cevabıyla yaşadıkları duygusal anları anlattı.

Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'a yaptığı teklifi anlattı: "Aziz Yıldırım ağlayarak anlattı"
25 Ekim 2021 - 10:34 - Güncelleme: 25 Ekim 2021 - 10:44

Denizli’de Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği, “Cumhuriyet ve Fenerbahçe” başlıklı bir panel düzenledi. Panelde gazeteciler Uğur Dündar ve Aytunç Erkin konuşmacı olarak yer aldı. Uğur Dündar burada yaptığı konuşmada Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım ile yaşadığı bir olayı anlattı.

Fenerbahçe'de yönetici olduğu dönemde 2001 krizinin patlak verdiğini kaydeden Uğur Dündar, başkan Aziz Yıldırım'ın kara kara düşündüğünü ifade ederek şu teklifi yaptığını aktardı:

"Para dolu çantayı aldım, Aziz Yıldırım'a gittim. Dedim ki “Sevgili Başkan, hayatım boyunca kazandığım parayı sana getirdim. Ben ve ailem, çok şükür namerde muhtaç değiliz. Ama Fenerbahçe’nin bu paraya bizden daha çok ihtiyacı var. Son kuruşuna kadar alınteriyle kazanıldı. Al bunu, Fenerbahçe için harca...''

AZİZ YILDIRIM AĞLAYARAK ANLATTI
Sözlerim karşısında Yıldırım çok duygulandı. “Uğur Bey'' dedi, “Binbir güçlükle, adeta namluların ucunda kazandığın bu parayı ben nasıl alırım? Bırakın almayı, el bile süremem! Teşekkür için söz bulamıyorum. Almış kadar oldum ama kabul edemem... Bu paraya el süremem... O anıyı Şansal Büyüka'nın programında da ağlayarak anlattı."


YORUMLAR

  • 0 Yorum