Türkiye - Letonya maçının bilet fiyatları belli oldu

A Milli Takımımızın 2022 FIFA Dünya Kupası elemelerinde üçüncü maçını 30 Mart Salı günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacak. Letonya ile oynanacak mücadeleye 12 bin civarında seyirci alınacak. Bugün saat 15:00'te Passolig üzerinden satışa çıkacak biletlerin fiyatı da belli oldu.

Türkiye - Letonya maçının bilet fiyatları belli oldu
29 Mart 2021 - 14:20

 2022 FIFA Dünya Kupası elemelerinde 2'de 2 yaparak yoluna kayıpsız devam eden A Milli Takımımızın üçüncü maçını Letonya ile yapacak. 30 Mart Salı günü Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacak karşılaşmaya 12 bin civarında seyirci alınacak.

TFF'de karşılaşmanın bilet fiyatlarını belirledi. Bugün saat 15.00’te satışa çıkacak olan biletlerin fiyatları 25 ve 50 TL olarak belirlendi. Biletler, yalnızca passo.com.tr internet sitesi üzerinden alınabilecek. 

TFF'de yapılan açıklama şu şekilde:
"A Milli Takımımızın Letonya ile 30 Mart Salı günü Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu maçının biletleri bugün saat 15.00’te satışa çıkıyor. 

Stadyumun yüzde 15 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletler, sadece www.passo.com.tr internet sitesi üzerinden alınabilecek. 

Bilet alacak her taraftar için HES kodu zorunluluğu bulunuyor.

Bir kişi, her bilet için ilgili kişilerin kimlik bilgileri ve HES kodları ile en fazla 5 bilet alabilecek.  

Türkiye-Letonya maçının bilet fiyatları 25 ve 50 TL olarak belirlendi."


YORUMLAR

  • 0 Yorum