Türkiye, Denizli'de liseli öğrencilerin kavgasını konuşuyor: Yaralı öğrenciyi araya giren veli kurtardı

Denizli'de lise öğrencilerinin kavgasında kan aktı. 5 öğrenci, 14 yaşındaki Y.K.'yi caddenin ortasında yere yatırarak darp etti. Bıçakla yaralanan Y.K. bir öğrencinin velisi tarafından kurtarıldı. Olay sırasında kimsenin müdahale etmemesi dikkat çekti.

Türkiye, Denizli'de liseli öğrencilerin kavgasını konuşuyor: Yaralı öğrenciyi araya giren veli kurtardı
11 Aralık 2021 - 11:56 - Güncelleme: 11 Aralık 2021 - 15:06
Denizli'de lise öğrencileri kavga etti. 5 öğrencinin tekme, yumruk ve bıçakla saldırdığı 14 yaşında Y.K. yaralandı. Y.K., bir velinin araya girmesiyle kurtulurken, olay yerinde bulunanların kavgayı izlediği görüldü. 14 yaşındaki Y.K'nin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olay, dün öğle saatlerinde Lise Caddesi'ndeki Denizli Lisesi önünde yaşandı.

5 öğrenci, cadde ortasında yere yatırdıkları Y.K.'ye tekme, yumruk ve bıçakla saldırdı. 5 liselinin saldırı anı, trafikte bekleyen arabada bulunan bir vatandaş tarafından kaydedildi.

HERKES İZLEDİ, O KOŞTU KURTARDI!
Görüntülerde bir kadın velinin araya girerek yaralanan Y.K.'yi kurtardığı görüldü. Olay sırasında çevrede bulunan kişiler ise kavgayı izledi.

Bölgeye çok sayıda polis ekibinin sevk edilmesiyle son bulan kavgada yaralanan 14 yaşındaki Y.K., ambulans içerisinde tedavi edildi.  Y.K.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI
Soruşturma başlatan polis, kavgaya karışan 2 kişiyi gözaltına aldı. Diğer 3 şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü ifade edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum