Türkiye'de sadece bir tane var: Selin Ciğerci'nin servet değerinde arabası!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, geçtiğimiz sene 5 milyon TL'ye aldığı arabasını yeniledi. Ciğerci, Türkiye'de sadece bir tane bulunan yeni arabası için servet ödedi.

Türkiye'de sadece bir tane var: Selin Ciğerci'nin servet değerinde arabası!
11 Aralık 2021 - 10:39


Geçtiğimiz eylül ayında eski futbolcu Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci, bu sefer de lüks harcamalarıyla adından söz ettiriyor. Kendi adını taşıyan bir kozmetik markası bulunan Ciğerci, yeni arabası için de kesenin ağzını açtı.

SERVET ÖDEDİ
Habertürk'te yer alan habere göre, geçtiğimiz yıl 5 milyon TL değerinde bir lüks bir otomobil satın alan Ciğerci, otomobilini yeniledi. Ciğerci, bu kez lüks otomobili için 13 milyon TL ödedi. Ünlü ismi, Türkiye'de sadece bir adet olan aracını özel olarak tasarlattı.

Şöhretini ticarete döken Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda 8 milyon TL vergi ödeyerek adından söz ettirmişti.

"NE KADAR PARA KAZANDIĞIMI BİLMİYORUM"
Ciğerci daha önce verdiği röportajda şunları söylemişti:
"Hedefimiz dünya markası olmak. Ben öldükten sonra da adımın yaşamasını istiyorum. Bir kozmetik markasından ortalık teklifi geldi ama kabul etmedim, sadece kendi ismimle yürümek istiyorum. 'Ben oldum!' demiyorum, 'ben oldum' dediğim gün, öldüğüm gündür. Daha çok yolum var... Güzellik salonlarında 260, kendi şirketimde de 230 çalışanımız bulunuyor. Toplamda ise 490 çalışanımız var. 20 tane de franchising verdim. Çalışanların yüzde 85'i kadın. Ne kadar kazandığımı bilmiyorum, ülkeme vergimi vereyim o önemli. Bu yıl 8 milyon TL vergi verdiysem seneye de inşallah 12 milyon TL veririm."


YORUMLAR

  • 0 Yorum