Türk sporunun acı günü: Ahmet Çalık'ın ölümü futbol dünyasını yasa boğdu!

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'da forma giyen 27 yaşındaki Ahmet Çalık'ın trafik kazası sonucu vefatı futbol camiasını yasa boğdu. Çalık'ın vefatının ardından futbol dünyasından Ahmet Çalık için başsağlığı mesajları geldi.

Türk sporunun acı günü: Ahmet Çalık'ın ölümü futbol dünyasını yasa boğdu!
11 Ocak 2022 - 11:32


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'da forma giyen 27 yaşındaki futbolcu Ahmet Çalık, Ankara'da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. Çalık'ın vefatına ilişkin, kulüpler ve spor camiası baş sağlığı mesajları paylaştı.

KONYASPOR'DAN AÇIKLAMA
Ahmet Çalık'ın vefatının ardındna Konyaspor'da başsağlığı mesajı paylaştı. Mesajda, "Konyaspor'umuza geldiği ilk günden bu yana taraftarımızın ve şehrimizin sevgisini kazanan futbolcumuz Ahmet Çalık'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başta futbolcumuz Ahmet Çalık'ın ailesi olmak üzere hepimizin başı sağ olsun" ifadelerine yer verildi.

TFF'DEN PAYLAŞIM
TFF'den yapılan paylaşım şöyle:
"A Milli Takımımızda da forma giyen, İttifak Holding Konyaspor futbolcusu Ahmet Çalık'ın trafik kazası sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesi, yakınları, İttifak Holding Konyaspor Kulübü ve Türk futbol camiasına başsağlığı diliyoruz."

GALATASARAY'DAN AÇIKALAMA
Galatasaray, eski futbolcusu Ahmet Çalık'ın vefatı sonrası açıklama yaptı. Şu ifadelere yer verildi:
"Eski futbolcumuz Ahmet Çalık'ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevdiklerine ve Türk spor camiasına başsağlığı diliyoruz."


FENERBAHÇE'NİN PAYLAŞIMI
Fenerbahçe'nin paylaşımı şöyle:
"Ankara’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden İttifak Holding Konyaspor futbolcusu Ahmet Çalık'a Allah'tan rahmet; ailesi, yakınları, İttifak Holding Konyaspor Kulübü ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz."


TRABZONSPOR'DAN PAYLAŞIM
Trabzonspor'dan da başsağlığı mesajı geldi:
"İttifak Holding Konyaspor’un milli oyuncusu Ahmet Çalık’ın elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Genç yaşta aramızdan ayrılan Ahmet Çalık’a Allah’tan rahmet; ailesine, Konyaspor ve Türk spor camiasına başsağlığı dileriz."


YORUMLAR

  • 0 Yorum